FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 5 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 8:54 pm

Midagi kuulmata magas mees sügavalt nagu alati. Ta pööras pidevalt külgi ning siples rahutult, ka see oli täiesti tavaline nähtus, sest siplemata polnud Xan küll kunagi maganud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 9:02 pm

Kuuldes kivi põrkumist ajas Xan end uniselt püsti ja vaatas ringi. "Su kivi on veel eriti vaikne," torises ta pahaselt ning vajus jällegi väsinult madratsile pikali, peaaegu koheselt jäi ta uuesti magama.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 9:14 pm

Kuuldes prantsatust mille Sansa maha kukkudes tekitas tõusis mees uuesti püsti ning päris veidi murelikult:"Said haiget?" Muiates oma veidi õelat muiet küsis ta tüdrukult uue küsimuse:"Tahad madratsit jagada? Võtan su kaissu ja siis sa ei kuku kuskile."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 9:23 pm

"Mh, ise tead," lausus Xan kaotamata näolt muiet. Ta vajus juba kolmandat korda pikali ja lootis, et see kord saab ta lõpuks ka korralikult magada.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 9:30 pm

Uuesti unemaale rännanud alustas mees siplemist ja pööramist, kuigi ta unenägu oli üpris rahulik. Aga nagu juba öeldud, siplemine oli tavaline nähtus Xani magamise ajal.

OT : Jaa peaks ka, selline tunne on, et silmi peab varsti sõrmedega lahti hoidma. Aga head ööd sullegi siis. Btw sa võid nüüd aega veidi skipida vms, magamise teema on veidi igav vist Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 8:38 am

OT : Mhm, skipskip noh Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 9:47 am

OT : Issand jumal küll, mingi traumapuntki vms ei peaks minema o_o?

Kuuldes samme ning õrna vandumist ärkas Xander kiirelt üles, nii palju siis tavalisest sügavast unest. "Hommikust või õhtust või misiganes see aeg hetkel olema ei peaks," sõnas ta ringutades,"Kaua ma siin vangis veel olema pean üldse?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 10:01 am

OT : Issand jumal ikkagi o_o Ma vahin ekraani nagu mingi mdea kes.. Issand..
Nii aga kuule ma eemale nüüd. Varsti kunagi tagasi vast ..

"Pole õrna aimugi," tunnistas poiss ausalt ning hüppas ka madratsilt püsti. "Kuskil neli tundi äkki?" arutles ta seejärel kõva häälega ning proovis oma kangeks jäänud jalgu korralikult tööle saada.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 12:44 pm

OT : Jaa, head und siis Very Happy *tunneb et ta on jälle hiljaks jäänud*

"Tegelikult võisime me magada ka pool tundi..." jätkas mees arutlemist,"Võib-olla hoopis kaks tundi. Mul pole õrna aimugi ühesõnaga." Samal ajal jalgade turgutamiseks edasi-tagasi kõndides pomises Xan veel midagi, kuid seda oli võimatu Sansal kuulda.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 2:09 pm

OT : Muidugi jään lol, see on nagu enne mu sündi paika pandud juba;D Aga ma nüüd mingi tantsin happydance'i siis lol ;D Nii äge jee.

"Arvutan oma karistust tundideks," teatas Kevin edasi-tagasi jalutamist lõpetamata,"Ja kuna ma pole kunagi matemaatikas hea olnud siis mul läheb nüüd natuke aega."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 2:34 pm

OT : Alles nüüd avastasid? ;D

"See oli.. Kolmsada miljonit sekundit minu meelest," sõnas poiss kiirelt ning kaotas arvutamisel järje mille tõttu pidi kõike otsast alustama.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:00 pm

OT : Interesting.. I think that it was like sarcasm or so. ;D

Xan noogutas ning jätkas arvutamist kuni lõpuks tulemuseni jõudis:"Kuskil kaheksakümmend kolm tuhat tundi?" Kuna tulemus tundus liigagi suur lasi ta selle peast jällegi läbi ja sai sama vastuse."Niiet sa tahad mind siin surmani näljutada?" päris ta muiates.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:38 pm

"Oo, saan hea käitumise eest varem vabaks?" küsis mees oma õelat naeratust demonstreerides, head käitumist polnud ta küll suurema osa ajast näidanud. Pead raputades vastas ta ka küsimusele:"Ei, aga kui ma peaks siin korrektsete arvutuste põhjal nädalaid istuma siis ma arvan, et kõige elujõulisem ma vist lõpuks poleks."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:48 pm

Kulm kortsus kostus uus küsimus:"Tahad öelda, et ma pole siiani hästi käitunud? Okei, ma olen hästi tüütu ja õudne inimene aga vähemalt ei võtnud mina sind kinni eks." Siiski ei kadunud Kevini näolt muie mis reetis, et mees polnud tegelikult sugugi solvunud."Su hoolitsev pool võiks tihemini välja ilmuda," teatas Xan jällegi oma õelat naeratust naeratades.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 3:57 pm

"Muidugi, muidugi," sõnas Kevs kergelt naerda turtsudes. Eelviimane lause neiu öeldust tõi mehelt kuuldavale kõvemad naeruturtsatused, kui enne:"Hästi armas muidugi." Toidust kuuldes jäi ta siiski üpris ükskõikseks:"Kui sul seal ainult juurviljad pole võid tuua."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:07 pm

Xan muigas veidi jahukördi jutu peale:"Jahukört on üldiselt hästi maitsev jah." Kui ta nägi Sansat koopast lahkumas ei tulnud mehel mõttesegi, et ta ise jääb ju pimedusse. Kui ta lõpuks vaid musta värvi nägi jõudis Xanile lõpuks kohale, et ilma tüdrukuta pole ka tuld. Ilma hädaldamata istus ta lihtsalt maha ning jäi teise saabumist ootama.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:14 pm

Lõpuks valgust nähes hüppas mees maast püsti. Sansale lähemalt kõndides päris ta huvitatult:"Nii, mis me täna sööme siis?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:31 pm

OT : Sorries, mind distractitakse. Mingi 193578 inimest räägib siin ja helistavad nii kui ma skype'i logisin appi

"Sul liha on?" küsis mees ning kükitas kasti kõrvale maha."Miks sa need asjad siia vedasid, kui sa neid nagunii siin ise käima ei saa?" jätkas ta küsimustega .
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 4:52 pm

OT : Mhm, aga kuule ma pean nüüd eemaleka minema -.-'

Xander noogutas, kuigi tegelikult polnud ta pooltki lauset tähele pannud. Ta vahtis ainiti kasti sisu kuni märkas mudakooriku alt ilmunud pistikupesa. "Oo milline modernne süsteem sul siin on," sõnas ta muiates ning ei hakanud kauaks ootama kui kuulis ka liha olemasolust. Kastist pooled asjad välja visanud leidis ta saia mille alt sai kätte ka toore lihakäntsaka. "Sul mingisugust praadimisvõimalust ka on?" päris poiss jällegi ning hakkas juba uusi asju kastist välja tõmbama, et vaadata kas seal juhuslikult panni ja minipliiti ei peaks olema.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimePüh Okt 02, 2011 6:51 pm

Kevs noogutas jällegi, haaras liha kätte ning teatas muiates:"Siis sa praed selle mulle ise ära. Ja paluks mitte ära kõrvetada"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 1:30 pm

"Sul läheb kaua või vähe või kaua sul läheb üldse?" sõnas mees seejuures tähelepanemata mida ta suust välja ajas, ta mõtted olid lihal.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeEsm Okt 03, 2011 2:56 pm

Mõne hetke pärast oli Xan juba jällegi kasti sukeldunud ning tõmbas sealt välja soola ja pipra. Neid Sansale ulatades sõnas ta:"Nendega paluks." Mingisugust väga vürtsikat ja erilist liha ta ei söönud, kui siis vahepeal maitsestas ka vähese lihamaitseainega, kuid seda ka väga harva.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 12:37 pm

OT : Pead jaa, muidu ma olen igal pool forever alone appi D:

"Mitte palju, normaalselt paluks," lausus poiss, kuigi tal polnud aimugi kui palju normaalne Sansale oli. Mõni paneb üldse pool soolatopsi süüa tehes, aga noh eks see ole maitse asi.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 12:48 pm

OT : Eks ma vaatan siis nüüd lol, uudishimu tekkis .

Kevin noogutas õrnalt ning jäi veidikeseks liha jälgima. "Kaua läheb umbes?" päris ta seejärel ootusärevuses nagu väike laps kes ema juures kokkamisel "abis" on.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 12:57 pm

OT : Ma liituks kui ma midagi Potterist teaks peale *hkhkm* Draco jah.. Pole minu süü et ma nagu ainult teda vaatan... Ei ole.. Ei ole.. Jah.. Hkhm.. Üldiselt Potteri mängudest ma mängin ainult selliseid nagu Pottermore tuleb, sest nagu seal on veidigi lootust, et ma millestki aru saan. Põhitegevused on paigas ju .

Hetkeks pilgu lihale visanud ütles Xan napisõnaliselt:"Tooremat." Ta kõht tundus juba palju tühjem kui enne, küpsev liha ajas tõesti isu peale. Pilgu lihalt pööranud jälgis ta Sansat, nii ei mõelnud ta vähemalt kogu aeg söögile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 5 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: