FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Kevin Alexander Lee

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:19 pm

Kevin Alexander Lee
Kevin Alexander Lee Xannuu
Alexander Lee.
Kui googeldada soovite peate U-Kiss Xander otsingusse panema, muidu ei leia midagi.


Kevin Alexander Lee Main1l

Täisnimi
: Kevin Alexander Lee
Hüüdnimed: Kevs, Xander, Xa, Xannu ning Al
Vanus: 20
Sugu: Mees
Rass: Deemon
Võimed: Xander valdab musta maagiat, veel on ta kujumuutja ning piinaja. Peale nende võimete suudab ta ka lennata, olenemata faktist, et tal pole tiibu.
Aasta: 6. aasta
Orjentatsioon: Hetero
Verestaatus: Puhtavereline
Kool: Night Memos
Tiitel: Õpilane

Kevin Alexander Lee Iseloom1

Meedib: Xandrile meeldivad loomad, peamiselt siiski kassid ning nahkhiired. Peale selle meeldib talle üksindus, sellest ka ülbus kõigi võõraste vastu keda ta ei tunne. Ta armastab pimedust ning tumedaid värve, mida on näha ta tumedaist riieteist.
Ei meelid: Kevinile ei meeldi valgus, tegelikult teda lausa häirib ere päiksevalgus ning ta püüab oma tegemisi ajada rohkem öösiti. Talle ei meeldi ka kuumad ilmad, tegelikult ta lausa vihkab neid. Värvidest vihkab ta neoontoone ja ei kanna neid mittekunagi, neoonvärvidest jälestatuim on roosa. Xan ei kannata ka taimetoite.
Nõrkused: Ali suurimaks nõrkuseks on inimhinged, neile vastu panna on üpris raske. Inimeste toidust on ta nõrkuseks grillliha, ka sellele ei suuda ta vastu panna kui nälg näpistab. Tundidest on ta nõrkusteks keemia ning füüsika, neist aineist ei ole ta kunagi aru saanud ning arvatavasti ei hakkagi saama.
Tugevused: Deemon on tugev muusikas, kõik kellele ta kunagi laulnud on on öelnud, et ta laulab hästi. Peale selle oskab ta ka mängida klaverit ning viiulit kuna on enne kooli sattumist tunde võtnud. Seega võib ka neid tugevusteks lugeda. Tugev on ta ka keelte õppimises, ta saab keeled kiiresti selgeks ilma suurema õppimiseta.
Hirmud: Tal on klaustrofoobia ning ta kardab vett, seega ei oska ta ka ujuda.
Saladused: Kevin oleks kunagi väiksemana jões peaaegu uppunud, see tõttu kardab ta paaniliselt jõgesid ja tugevalt voolavat vett. Ta hoiab seda saladuses, sest kardab teiste pilkealuseks sattuda.

Iseloom: Xander on üldiselt eraklik ning ülbe kõigiga kellega esimest korda kohtub. Peale teise tundma õppimist võib ta olla väga sõbralik ning hoolitsev.


Kevin Alexander Lee Famely1

Ema: Sandara Lee
Isa: Teadmata
Vennad/õed: Vanem vend Hyunjoong
Onud/tädid: Teadmata
Vanavanemad: Teadmata
Muud sugulased: Teadmata


Kevin Alexander Lee History1l


Elulugu: Xani ema kolis Inglismaale juba siis kui Xander oli paari kuune. Ta isa otsustas siiski Koreasse jääda ning seega ei tea Kevin oma isast mitte kui midagi. nglismaal ühes karmimas äärelinnas elas ta 14 aastat ning 3 kuud koos oma ema ning vanema vennaga, kuni avastas oma võimed. Kuni 10-aastaseks saamiseni arvas Xander, et on täiesti tavaline poiss täiesti tavalisest äärelinnast. Paar päeva pärast kümnendat sünnipäeva oma elus avastas ta peegli eest mööda minnes et ta ei näe enam endine välja. Nimelt olid tavapärastest lühikestest mustadest juustest blondid õlgadeni lokkis kiharad saanud. Ka muidu pruunid silmad olid sügavsinised ning põskedele ilmusid tedretähnid. Paar hetke peale selle ime nägemist muutus ta tagasi tavaliseks poisiks, sellest ajast suudab ta oma välimust kontrollida. Oma võime valdada musta maagiat avastas ta kolm kuud hiljem ohtlikus olukorras kus paar vaest tänavapoissi teda ründasid. Kaitseks suutis ta oma imestuseks saata pimedusekera ründajate poole niiet need pikali lendasid ning Xander ise minema suutis joosta. Veel veidi eemal mõtles ta kuidas nood võiksid piinelda ja tunda mida nad teistele teevad, veidi hiljem kuulis ta juba tagant karjeid. Maas lebavad poisid tõesti piinlesid ning karjusid täiesti kõrist valu käes. Olles selle piina lõpetanud jooksis Xander imestunult ja kartlikult minema. Lendamise avastas ta samuti ühe rünnaku tagajärjel. Selles linnaosas kus tema elas oli palju ohtlike jõuke ning üks neist oli talle jälle kallale tulnud. Kui need ta sillalt jõhkralt alla olid tõuganud maandus Xander varsti juba 10 meetrit eemal kõnniteel. Peale viimase võime avastamist taheti teda Fight Nighti vedada, kuid Kevin põgenes Night Memosesse.
Parim mälestus:
Halvim mälestus: Arvukad rünnakud jõukude poolt, kes naljaviluks endast väiksemaid kiusasid.


Kevin Alexander Lee Looks1

Silmad: Tumepruunid.
Nägu: Piltidel näha.
Juuksed: Musta värvi lühikesed juuksed, mis on alati soengusse sätitud. (lol, Xan on ilueedi.)
Pikkus: 176 cm
Kehaehitus: Üpris musklis.
Nahk: Hele.
Armid, tattooveeringud: Xanil on seljal suur tiibade tattoo.
Rahvus: Korealane.

Pildid:
Kevin Alexander Lee Alexander_u-kiss_2
Kevin Alexander Lee Xander

Saladus ja parim mälestus ilmuvad hiljem, sest mul pole ideid hetkel. Abi on oodatud, kui teil ideid peaks olema :3


Viimati muutis seda Kevin Alexander Lee (Kolm Sept 28, 2011 4:10 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Dragona Weranora
Admin
Admin
Dragona Weranora


Postituste arv : 56
Join date : 19/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Veetaltsutaja, animaag, kehamutatsioon.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:21 pm

Kena ;D Midagi pole kobiseda..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:25 pm

On küll kobiseda. Vaata seal Täisnime ees on mingi [b] ja ma ei saa seda ära ju .. *tarkur* Mdea vaatan ja tundub kõik nagu õige, aga eest see ära ei lähe eksole..
Tagasi üles Go down
Dragona Weranora
Admin
Admin
Dragona Weranora


Postituste arv : 56
Join date : 19/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Veetaltsutaja, animaag, kehamutatsioon.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:26 pm

Irw. Ma võtsin selle just ära ;D

Aga see tekst ülemise pildi all, peabki must olema?
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:27 pm

Sa oled elupäästja! ;D Mhm, sest muidu see häirib ja see on ebavajalik ja kui keegi tahab teada siis tõmbab üle lihtsalt. Smile
Tagasi üles Go down
Dragona Weranora
Admin
Admin
Dragona Weranora


Postituste arv : 56
Join date : 19/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Veetaltsutaja, animaag, kehamutatsioon.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:31 pm

Okey Kevin Alexander Lee 215644238 . Ma lihtsalt mõtlesin, et küsin.. Ma avastasin selle üldse ainult sellepärast, et hakkasin seda [b]'d ära võtma, ja mu arvuti teeb nagu valesti kirjutatud või inglise nimedele ja sõnadele jms. Punased jooned alla ja siis ma vaatasi mis asi see seal on.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:33 pm

Mul teeb ka need jooned, täitsa kasulik asi tegelikult. A ja see ka, kas sa oleksid nii lahke ja jagaksid seda värvitud koodi suhete teemasse? :3 Sest see värvimine on tõsiselt kõige hullem töö mida ma kunagi kohanud olen.(Ja ma olen kõige laisem inimene keda sa kunagi kohanud oled..)
Tagasi üles Go down
Dragona Weranora
Admin
Admin
Dragona Weranora


Postituste arv : 56
Join date : 19/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Veetaltsutaja, animaag, kehamutatsioon.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:36 pm

Väga loogiline tekst Very Happy Ma võin koodi anda, aga üldiselt saab seda lihtsalt koppides ka, siin kiirvastamis lahtri nurgas on mingi selline asi mis tavaliselt on valge, aga kui sellele vajutada siis see läheb nagu punaseks vms. Ja siis, sa ei pea ise koodi panema jms.(okey, mu tekst on veel loogilisem ;D )

Kood:
[b].::SÕBRUS::.[/b]
[color=cyan][b]Kuskilt kuulnud:[/b] [/color][color=#0021c7][i]Tean ma sind? Olid sa see..? Noh mis ta nüüd oligi..?[/i][/color]
[color=cyan][b]Tuttavad:[/b] [/color][color=#002bc7][i]Kuskilt tean sind? Ah ja sa olid see tüüp sealt..[/i][/color]
[color=cyan][b]Sõbra sõber:[/b][/color] [color=#0049c7][i]Kuskilt tean? Ah ja sa olid tema tuttav..[/i][/color]
[color=cyan][b]Lihtsalt sõbrad:[/b][/color] [color=#005ac7][i]Sa oled lahe, mõnikord saame kokku, on tore olla ja kõik, mitte midagi enamat.[/i][/color]
[color=cyan][b]Head sõbrad:[/b][/color] [color=#0071c7][i]Sinuga on tore väljas käia ja aega surnuks lüüa.[/i][/color]
[color=olive][color=cyan][b]Lähedased sõbrad: [/b][/color][color=#007bc7][i]Teame teineteist juba kaua, tunneme ka üksteist juba üpris hästi, ning me lihtsalt sobime kohutavalt hästi kokku.[/i][/color][/color]
[b][color=cyan]Parimad sõbrad:[/color] [/b][color=#0088c7][i]Sa oled olemas kui sind vaja on, meil on koos tore ning me klapime hästi.[/i][/color]
[color=olive][color=cyan][b]Lahutamatud:[/b][/color][i] [color=#0099c7]Ma tahaks näha, kui keegi mind sinust eemale püüab saada!!![/color][/i][/color]
[b][color=cyan]Lapsepõlve sõbrad: [/color][/b][color=#00b0c7][i]Sa oled mu sõber juba sünnis saati, ja ikka ma ei tüdine meie lollustest ja absurdsetest ideedest.[/i][/color]
[color=cyan][b]Nagu perekond:[/b][/color] [color=#00c0c7][i]Sa oled alati olemas, tulgu mis tuleb ja oled mulle mingit viisi nagu perekond.[/i][/color]

[color=white][b].::ARMASTUS::.[/b][/color]
[color=red][b]Sunnitud:[/b][/color] [color=#fc0000][i]Sa ei meeldi mulle, ma ei meeldi sulle, kuid olude sunnil oleme kokku määratud.[/i][/color]
[color=#de0303][color=red][b]Silmarõõm: [/b][/color][i]Üks pilk sulle, ja juba ongi kordaläinud päev.[/i][/color]
[color=#cc0404][color=red][b]Flirtimine:[/b][/color][i] Saa aru, see lihtsalt m e e l d i b mulle.[/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Sisse võetud:[/b][/color] [/color][color=#ba0000][i]Do you actually know how cute you are?[/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Armastaja:[/b][/color][i] [color=#a60a0a]Ma armastan sind, kuid ei oska seda sulle selgeks teha, ning võib-olla ka ei julge?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Tõeline armastus: [/b][/color][i][color=#8c0808]Sa oled see õige.. Aga miks see sulle kohale ei jõua?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Üks armastus:[/b][/color][color=#780707][i] Ma armastan sind, järgnen sulle kasvõi maailma lõppu.[/i][/color][/color]
[color=olive][color=darkred][b][color=red]Praegune kaaslane:[/color][/b][/color][i][color=#5e0606] Hetkel on kõik täiuslik.[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Salajane:[/b][/color][i][color=#4d0505] Me käime, elu on lill, aga seda tõesti ei pea teatama kõigile.[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Keelatud:[/b][/color][i][color=#40010b] Oli keelajaks sinu isa või minu ema?[/color][/i][/color]
[color=olive][color=red][b]Petmine: [/b][/color][i][color=#4a0a15]SITTAPEA!!![/color][/i][/color]
[color=#591521][color=red][b]Endine: [/b][/color][i]Peaksin ma mäletama mis juhtus?[/i][/color]

[color=white][b].::VIHA::.[/b][/color]
[color=darkred][color=green][b]Mängult vaenlane:[/b][/color][i] [color=#00cf18]Saame teiste ees kokku, aga annaks sulle! Aga tegelt oled tore inimene.[/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Tüütu:[/b][/color][i] [color=#04ba19]Mingi vastik putukas mu kõrvas.. Kuhu ma selle kärbsepiitsa nüüd paningi?[/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Vältimine:[/b][/color][i][color=blue] [color=#05a117]Käin sinust ikka päris suure kaarega mööda.[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Ebameeldiv:[/b][/color][i][color=blue] [color=#038c13]Sa lihtsalt ei meeldi mulle![/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Jälestamine:[/b][/color][i][color=blue] [color=#057812]Kuidas sa saad [/color][/color][/i][/color][color=olive][i][b][u]NII[/u][/b] [/i][/color][color=#056610][i]rõve olla?[/i][/color]
[color=green][b]Armukadedus: [/b][/color][color=#05570f][i]Meile meeldib sama isik.[/i][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][b]Vaenlasteks pöördunud sõbrad: [/b][/color][/color][i][color=blue][color=#05450d]Mis ma tegin? Mida me tegime? Miks küll nii läks?[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Ühepoolne viha:[/b][/color][color=#204505][i] Ma vihkan sind! Aga.. sa? [/i][/color][/color]
[color=darkred][color=green][b]Viha vaenlane:[/b][/color][i][color=blue] [color=#2c4505]Ikka tõsiselt tahaks sulle molli anda, aga ma ei, tõesti ei tea mida teeksin kui sa surma saaksid..?[/color][/color][/i][/color]
[color=darkred][color=green][b]Surma vaenlane:[/b][/color][color=#3b4505][i] SURE! Nurjatu krants! Sure juba ära. Kui kaua võib?[/i][/color][/color]
[color=darkred][color=green][b]Lapsepõlve vaenlased:[/b][/color][i][color=blue] [color=#434505]Kohe kui sündisin ja su koledat nägu nägin, hakkasin seda vihkama.[/color][/color][/i][/color]

[color=white][b].::PEREKOND::.[/b][/color]
[color=darkred][color=blue][color=indigo][b]Ema:[/b][/color] [color=#ff0091][i]Ma ei ole titt, ma suudan enda eest seista! EI MA POLE ENAM SU SÜLELAPS JA KUKKUPAIKE!!![/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Isa:[/b][/color][i] [color=#de007e]Paps, ära jaura, sa tead, et su jutt on hullumeelsem kui mul.[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Õde:[/b][/color][i] [color=#de00aa]Käi sinna sammusesse punkti paluks!!![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vend:[/b][/color][i] [color=#c40497]Oh joh, mõnikord oled normis, AGA TEINE KORD TAHAKS SULLE IKKA KOLKI ANDA KÜLL![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Onu:[/b][/color][i] [color=#b00287]Kommi unkel *evil smile*[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Tädi:[/b][/color][i] [color=#990276]Sa vist siiski räägid liiga palju..[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vanaisa:[/b][/color][i] [color=#800363]Toetun diivani käsitoele ning kuulan õhinal su lugusid.[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Vanaema: [/b][/color][color=#66014e][i]Tead, mind siiski ei huvita tikkimine..[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Tädi/onu tütred/pojad:[/b][/color][i] [color=#4f033d]Kurat see oli minu oma![/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Venna lapsed: [/b][/color][color=#400232][i]Täpselt nagu isa.[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Õe lapsed:[/b][/color][i] [color=#3d0240]Sa ikka suudad niipalju vadistada kui tema?[/color][/i][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=brown][color=indigo][b]Lehma lellepoeg: [/b][color=#3d0240][i]Nii[/i][/color][/color][/color][/color][/color][color=#3d0240][color=#3d0240][color=brown][color=indigo][color=#3d0240][i] kauge sugulane, et ma tõesti ei tea mitu põlve ma tagasi pean minema [/i][/color][/color][/color][/color][/color][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][color=#3d0240][i]ning siis uuesti ette tulema, et mõista kes kurat sa oled![/i][/color][/color][/color][/color][/color]

[color=white][b].::MUU::.[/b][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][b][color=orange]Õppetaja:[/color] [/b][color=#f7ff05][i]Käi kanni! Ma ei suuda neid valemeid elu sees pähe saada!!![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#ede207][color=orange][b]Õppilane:[/b][/color][i] Ja nüüd paluks lehekülg kümme, kui te suvatsete mind kuulata!?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#ded303][color=orange][b]Klassikaaslane: [/b][/color][i]Sa istud seal, eest lugedes kolmandas parempoolses pingis?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfc502][color=orange][b]Toa kaaslane:[/b][/color][i] Meie voodid on kõrvuti, või siis on vahest paar voodit vahet?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfb402][color=orange][b]Kartmine:[/b][/color][i] You, you devil.. You bitch! No, no, I don't mean it! *scared*[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cfa302][color=orange][b]Idol:[/b][/color][i] Jälgin aukartusega iga su liikutust, ning püüan olla sinu moodi.[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#cf8b02][color=orange][b]Hea mõju:[/b][/color][i] Smoke smoke!![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#deb900][color=orange][b]Halb mõju:[/b][/color][i] Sing of the devil! Sing of the devil![/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#e8c205][color=orange][b]Sa oled mu unustanud:[/b][/color][i] Kuidas sa võisid?[/i][/color][/color][/color][/color]
[color=darkred][color=blue][color=green][color=#f7cf08][color=orange][b]Kuriteo kaaslased:[/b][/color][i] I'll come back.[/i][/color][/color][/color][/color]

[b][color=white]Ankeet:[/color][/b]

[i][color=white]Nimi: [/color][/i]
[i][color=white]Vanus:[/color][/i]
[i][color=white]Sugu:[/color][/i]
[i][color=white]Kool:[/color][/i]
[i][color=white]Kes tahad olla?: [/color][/i]
[i][color=white]Väike põhjendus, miks?: [/color][/i]

***
[color=white]Nimekiri.[/color]
[b][color=white]_________________________[/color][/b]
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeNelj Sept 22, 2011 6:42 pm

Suuured tänud! Very Happy Ja miks mina enne ei teadnud, et teistmoodi saab? Ma olen alati viimane kes info kätte saab..
Tagasi üles Go down
Dragona Weranora
Admin
Admin
Dragona Weranora


Postituste arv : 56
Join date : 19/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Veetaltsutaja, animaag, kehamutatsioon.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeLaup Sept 24, 2011 4:42 am

*kehitab õlgu* kust mina pidin teadma, et sa ei tea? Ma avastasin selle kohe, kui esimese foorumiga liitusin.. Ja foorumis kus seda värki pole saab quotega, ka väga edukalt koodi ;D
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeLaup Sept 24, 2011 10:12 am

Ma ei tea mitte midagi, kui teada tahad. Ma mõtlen vajalikest asjadest.. Nendest mida nagu ei oleks vaja teada tean ma peaaegu kõike. Nii tore on nii elada! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeLaup Sept 24, 2011 10:19 am

Väga lihtsalt saab, kooliks tuubid korraks kõik pähe. Nii kui töö tehtud läheb meelest ära. Ja siis lähen olen äge jälle oma teadmistega Koreast Cool
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitimeLaup Sept 24, 2011 10:38 am

Mdea, lähevad meelest. Näiteks ma ei mäleta mitte midagi nendest pillidest mida me.. üle-eelmine nädal muusikaloos õppisime. Nagu tõsiselt, ma mäletan ainult seda, et üks löökpill nägi välja nagu puhkpill ja mul pole siiani aimu kuidas seda mängiti.
Seoulis elab ~14 250 000 inimest(seal hulgas ka Kiki, Xan, GD ja üldse igast ägedad tüübid)
Ma tean, et Koreas on presidendi maja Sinine Maja.
Korea rahvusriided on hanbok, minu meelest.
Nad peavad sügisefestivali Chuseo.
Nad loevad raseduse 9't kuud lapse üheks aastaks, niiet sündides on laps ühe aastane.
Ma võin sulle loendada päris palju Korea bände ja fakte nendest, aga see läheks üpris pikaks ja ma ausalt ei viitsi.
Ma tean Korea filme/sarjasid ka, näitlejaid võin ka loendada.
Siis iga bändi fänne kutsutakse erilise nimega. Nt B2ST on B2UTY ja Sujul on Elfid. Uuematel võib-olla ei ole ka, mdea.
LG ja Samsung on Korea firmad, Kia ka. Hyundai ka.. Vist.. LG on igatahes.
Koreas on talved poole soojemad kui siin. Vähemalt.
Koreas sajab ikkagi lund ka! :3
Ma oskan veidi korea keelt.

Nii ee.. Rohkem vist ei tule meelde hetkel. Ja miks me chatis sellest ei räägi üldse? : D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kevin Alexander Lee Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kevin Alexander Lee   Kevin Alexander Lee I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kevin Alexander Lee
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: Tegelased :: Tegelaste tutvustused-
Hüppa: