FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti

Go down 
5 posters
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 7:53 pm

OT: Mida pealkirja? Ma lihtsalt.. Wat? haha, okei..

Xander oli ka muidugi ringi kolamas, und tal ju polnud. Nagu ikka. Ka tema teekond lõppes poiste vetsu juures, kus ees oli juba Natali."Kas sa ootad siin kedagi kindlat või käid niisama meelelahutuseks teisi piilumas?" päris ta muiates. Tore paik kohtumiseks ikkagi.
Tagasi üles Go down
Zayn Levine

Zayn Levine


Postituste arv : 14
Join date : 30/12/2011

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 7:56 pm

Oli küll keegi sees. There was a man in that stinky ol' bathroom! Püha tõde. Poiss oli just oma häda ära teinud ning pesi käsi. Nice, much. Ning loputas nägu ja vaatas peeglisse. Who is that handsome devil? You are. Pärast pool minutit (kaua, yeah) ennast passides läks poiss poiste vetsust välja ning sõna otses mõttes jalutas (ehk siis komistas) ''paarile'' otsa. Mis oli juhtunud poisi nägemisvõimetega? Ta tõusis püsti ning vabandas neiu ja poisi ees.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 8:06 pm

Xan kallistas naeratades naist vastu, kokkusaamine kiskus juba toredamaks. "Sa ei mäleta kus mu tuba on?"päris ta Natalilt, ime kombel oli mees sellel ööl siiski enamuse ajast oma toas veetnud ja just nüüd välja kolama tulnud. Sellest võõrast oli täiesti suva jah, vähemalt hetkel. Kui nad oleksid väga haiget saanud või midagi oleks arvatavasti teisiti.
Tagasi üles Go down
Zayn Levine

Zayn Levine


Postituste arv : 14
Join date : 30/12/2011

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 8:08 pm

Täiesti suva jah. Thank you y'all for taking such great care of him. Ausalt. Suur tänu. Zayn läks sammu võrra tahapoole nende peretülist. What kind of an girlfriend forgets her boyfriends room number? Seletage lahti, mängige filosoofe, kuid Zayn aru ei saa sellest jamast.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 8:10 pm

Alles armunud muidugi mõtlevad mingi suvaka peale kogu aeg, kindel see ju. Esiteks, Memos polnud tubadel numbreidki niiet selle võrra oli raskem tuba üles leida. Ja kuna Xani toa uks oli ka täis sodimata siis oli seda veel raskem tuvastada. Natali ukse leidis näiteks lihtsamalt ülesse, kui suurelt uksel Natali kirjas on siis teeb see asja veidi lihtsamaks, eks ole.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeLaup Dets 31, 2011 10:43 am

Arvata võib jah, peapesu pole tore asi, pole tore. "Teda?" küsis Xan võõrast ,"Võib-olla olen enne näinud." Kuidagi tuttav tundus, eks ole. Aga oli täitsa võimalik, et nad olid enne kuskil üksteisest möödunud või midagi, rääkinud igatahes polnud.
Tagasi üles Go down
Yoona Mangjeol

Yoona Mangjeol


Postituste arv : 108
Join date : 30/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Terveneja, animaag, loomadega rääkimine

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeLaup Dets 31, 2011 12:13 pm

Eks ole. Toredad tülid. Vähemalt Zayn polnud kunagi olnud suhtes. Beat that. Forever alone. ''Mina olen Zayn, Zayn Levine ja vabandust kui ma teid segan,'' ütles ta pomisedes.
Tagasi üles Go down
Prof. Mason
Night Memo direktor
Night Memo direktor
Prof. Mason


Postituste arv : 9
Join date : 31/12/2011

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeLaup Dets 31, 2011 4:49 pm

Tülid? Kus otsas need tülid veel olid? Noh, forever alone on ka tore olla eks ole. "Xander," sõnas Kevs oma juhuslikult vaba olevat paremat kätt ette sirutades, viisakus siiski, eks ole.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 7:41 pm

Kaugemas, palju kaugemas. "On väga põnev seda ust vahtida?" päris Xan naeratades, tundus küll väga põneva tegevusena.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 7:55 pm

Muidugi, kui tülisid ei tulekski oleks väga hea. Xan astus Natalile lähemale ja kallistas teda uuesti, sest nii oli lihtsalt liiga tore olla, eks ole.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 8:02 pm

Zayn äkki? Ei mäleta... Pealegi ei kavatsenud too vist väga rääkida ka, las seisab seal siis kui tahab.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti   Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Viies korrus :: Poiste wc-
Hüppa: