FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 3 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeEsm Sept 26, 2011 6:25 pm

"Muidugi, loogiliselt võttes peakski see nii olema. Inimesed lihtsalt ei mõtle sellele, kõige tähtsam liik ja teistest on täiesti ükskõik. See ei tohiks nii olla," arutles nüüd juba ka Kevs, ta hoolis tõsiselt kõigist elusolenditest, kuigi ei pruukinud kõigiga läbi saada. "Mulle ka mitte, hüppavad kuskilt välja ja löövad hambad kaela," pomises ta rohkem omaette.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeEsm Sept 26, 2011 6:39 pm

Poiss noogutas vastuseks, midagi rohkemat polnud enam lisada, Sansa oli kõik ära öelnud. "Ega sa sellest valust väga ei hooli, kui sind hetkel vampiir hammustab. Rohkem mõtled pääsemisele ja arvatavasti peatsele surmale ka," lausus Xan mõtlikult, kõik see surmajutt oli ta rohkem mõtlema pannud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 10:22 am

"Kuhu su põikpäisus jäi nüüd? Ma lootsin juba, et sa hakkad oma arvamust peale suruma," naeris Xan hetkeks, niiöelda võidu saavutamine nii lihtsalt ei olnust just väga põnev.

OT : Ma ütleks head ööd, aga mulle tundub, et praegu on päev juba. Lol, hiljaks jäin veidi : D
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 12:32 pm

"Ei ole üldse jah, vabandust," lausus mees veidi mõnitavalt ning muigas, siiski polnud tal mingid kavatsust teist solvata, kui see peaks juhtuma. "Mu huvid muutuvad kiiresti," teatas Xan seejärel naerdes neiu punastamise üle,"Aga äkki hakkabki meeldima, mine tea."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 1:08 pm

Juba pikemat aega vaikuses lihtsalt seisnud küsis Kevs lihtsalt vaikuse peatamiseks:"Jalutame? Või räägime millestki? Või... Ideed said otsa."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 1:16 pm

"Sellisel juhul me kõnnime nüüd edasi," teatas poiss peale vastuse kuulmist ning hakkas sihitult edasi kõndima. "Nii, räägime siis... Räägime filmidest näiteks või hobidest või.. Ma ei tea." Jututeema mõtlemises alla andes lootis ta, et kumbki neist peaks kas või enam.vähem sobima.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 1:30 pm

"Mul on vähe hobisid, peamiselt tuttavate kiusamine ja muusika," puterdas mees kokku, tegelikult talle ei meeldinud ju oma hobidest rääkida. Jällegi mõtteid kirudes oma suud ja mõttetuid teemasid välja pakkus. Siiski küsis ta varsti püüdes endast rääkimist vältida:"Nii, ja sinu omad?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 1:47 pm

Sansa küsimuse peale naerma pahvatades sõnas ta läbi naeru:"Muidugi, ma unustasin selle juba ära. Tänan meelde tuletamast." Veidi imestunult tüdruku poole vaadates ilmus ta näkku uus naeratus:"Ronid puude otsas? Ma sain lõpuks aru miks sulle kleidid ei meeldi."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 4:09 pm

Xander nõustus tüdrukuga kergelt noogutades ning naeratas. "Ma võtsin tunde ka jah, paari instrumenti oskan ka veidi mängida,"sõnas ta uuesti noogutades.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 4:46 pm

"Mis ma viibin mingil küsitlusel? Millega ma hakkama sain nüüd?" päris ta samutiüpris lõbusalt ning ta naeratus venis veelgi suuremaks. Kiirelt vastas ta siiski ka küsimusele:"Klaverit ja viiulit."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 5:16 pm

Kevin naeratas oma õelat naeratust, seekord siiski teeseldud naeratust,"Muidugi, seda ma juba tean." Kui Sansa tal õlast kinni krahmas tõstis mees käed ette ning lausus kulm kortsus:"See ei käi nii! Sa pead mul käed raudu panema enne, muidu ma jooksen minema. Äkki võtan su pantvangi ka veel ja nõuan igasugu autosid ja värke, et põgeneda." Viimase lause peale noogutas ta jällegi, ta ei teadnud isegi mitmes kord,"Jah, nii ma ütlesin."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 5:28 pm

Esialgu näol olnud naeratus kadus sealt kohe kui Xani käsi selja taha hakati väänama, ta ei suutnud eemale tõrjuda valugrimassi mis näkku tekkis. See kadus varsti siiski jälle ning näkku ilmus jällegi irve. "Sa peaksid teadma, et kurjategijana püüan ma selliseid kohti vältida," teatas ta seejärel ning vastas veidi hiljem ka teisele küsimusele,"Pole kuskil harjutada minu teada."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 5:37 pm

"Kuule preili Politseinik, ma tean seda isegi," lausus Kevs naerdes ning asus jaoskonna asukohast kõva häälega arutlema," Jaoskond võiks olla kuskil lähedal külas või linnas. Aga nendega pole ma tuttav niiet nüüd on sinu kord." Tundes haarde lõdvenemist oma käte ümber märkis ta jällegi naerdes:"Kuule, kui sa nüüd lõdvemaks lased siis ma võin ikka minema joosta ju. Sa oled päris paljudest kursustest poppi pannud, mis?" Viimane lause peale ta muigas ning sõnas,"Jah muidugi, teeme muusikaklassi või midagi."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 5:46 pm

"Oo, milline hoolivus!" märkis Xan veidike pilkavalt, peale kummargile surumist teatas ta naerdes,"Ei, sa ei tee üldse haiget mulle praegu." Koopast kuuldes kostus naeru järjest kõvemini,"Koopasse? Ja sul on seal igasugused faksimiseks vajalikud masinad ja arvuti ka eks? Vangikong on ka uhkete trellidega kindlasti." Kuna viimane lause oli siiski tõsiselt mõeldud, lõpetas mees ka naermise:"Muidugi ei ole, annab ainult haridust juurde."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 5:56 pm

"Proovi kui tahad," ütles poiss seepeale ning ta näole ilmus väänamisest korraks jällegi valugrimass, kuid see kadus üpris kiirelt. Koopast kuuldes ilmus ta näole aga lai naeratus ning ta teatad lõbusalt, olenemata faktist, et teda väänati ja ta kummargile surutud oli:"Ootan huviga!" Kuuldes Natali suhtumisest haridusse hakkas Xan laginal naerma,"Soomlastele meeldivad muusikud, sa saad seal muusikalise haridusega iga töökoha mida sa tahad."

OT : See viimane lause on meie armastatud(lol) muusikakooli dire öeldud ;D
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 6:17 pm

OT : Kuule jah, siin on kõik suhteliselt hullud võinii ;D

"Aiaaa, mida sa teed!" kisendas mees siiski veel naerdes, kui peaaegu näoga vastu maad lendas,"Kuule, sa tahad mind ära tappa või?" Vahepealset märkust ignoreerides vastas ta küsitud küsimusele:"Ma eelistaksin lennata niisama, ilma kausita." Soomlaste märkuse peale ta naeris:"Soome kolida võid ikkagi, see pole keelatud minu meelest. Ja niiöelda mente siis leidub seal ka muidugi, ime oleks kui ei leiduks."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 6:30 pm

OT : See on suhteliselt tingitud minu hullusest ka. Nt ma ütlesin oma muusikaloo & solfi õpsidele, et ma olen puhta loll ja sellepärast ei oska Very Happy Nüüd nad arvavad, et ma olen hull :3

"Ei, ma ei tunne üldse, et sa mind väänad eksole," pomises mees rohkem omaette. "Ei taha siis? Ettekanne on lihtne ju, põhimõtteliselt võid sa kirjutada, et ma olin hullusehoos ja tulin kallale ja siis sa pidid mu piinates ära tapma,"pakus ta naerdes välja, idee oli isegi täitsa tõsiselt võetav. Muiates teatas ta seejärel:"Mh, aga siis ma saaks sinu pantvangi võtta ja siis oleksid sina minu vang hoopis. Mulle tundub küll ahvatlev." Sansat oma isikliku politseinikuna ette kujutades hakkas ta jällegi naerma:"Prügi maha viskamise eest? Sina minu isiklik ment? Issand, sul on hea fanstaasia."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 6:41 pm

OT : Appi, ma tahan sinna nüüd..

Xan naeris uuesti, see tundis lihtsalt ülimalt naljakas:"See pidi mingisugune kompliment olema või?" Lendamisest rääkides lausus mees:"Ma tahaks endale praegu käega vastu pead lüüa ja vanduma hakata, aga ma olen kindel, et mu karistus pikeneks sellisel juhul." Viimaste lausete peale teatas ta jällegi muiates:"No jah, tulevik ilma sinu piinamiseta tundub nii must ja igav hetkel."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 6:54 pm

OT : Dvj lol. Meil oli siin kunagi politsei/kiirabi jms kõik koos sest üks jäi vetsu kinni ja tõmbas käe katki lol. Nagu kriimustas vms. "Külaelu" lol.

"Sellisel juhul ma võtan seda komplimendina," lausus Kevs naeratades, kuuldes kolmest nullist pistis ta jällegi karjuma,"Kolm nulli? Issand jumal halasta öeldakse selle peale. Sa oled kõige rangem politseinik. keda ma kunagi näinud olen." Kuuldes juttu igavusest ja jällegi vangis istumisest hakkas mees jällegi naerma, tal oli juba liigagi hea tuju:"Muidugi on. Mh, teised mendid ei saaks mind kättegi ju. Ja ega sina said ka ainult pooleldi minu vabast tahtest." Saanud teada, et ta peab veest ka läbi minema hakkas ta tõrkuma:"Kuule, äkki lendame ikka? Ma annan ennast vabatahtlikult pärast üles, ma ei taha läbi vee. Ausalt, lähme kuidagi ma ei tea kuidas veel aga mitte läbi vee."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 7:11 pm

OT : Issand jumal o_õ Õudne tegelikult.. Ise küll nii kukkuda ei tahaks, ffu.

Veidi mõelnud alustas Xander kõva häälega arutlemist:"Aastale loogiliselt võttes mitte, kuule samuti mitte. Päevale.. No mine sa tea, tunnile oleks juba veidi loogilisem. Minutile oleks täitsa sobiv ka. Ja sekundile oleks veidi liiga lühikene karistus, või mis? Ja ehk valgustaksid mind ka siis, oleks täitsa tore teada, kui kaua ma seal koopas passima pean." Pööritades silmi ei kavatsenud mees kuidagi uut kolme nulli kommenteerida, neid oli arvatavasti veel tulemas. "Mh, mis ma siis tegema pean, et su usaldust võita?" päris Kevs solvunut mängides, kuigi tema mitte usaldamine tundus täitsa loogiline.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 7:22 pm

OT : Mis sa tahad, et ma õudukaid unes näeks ? v.v

Siani teeseldes, et ta solvunud on lausus Xan silmi pööritades:"Tore, niiet sa hoiad mind nüüd tunde järgi kinni?" Tundes vee pole tirimist kostus jällegi paanilist karjumist:"Appi, tõesti! Issand, mitte vette, palun! Lähme kuidagi teistmoodi ikka, eks? Kuule, ütle nüüd mida ma tegema pean või midagi eks, appi palun!" Jah, tõesti, vesi oli üks asjadest mida Xander vältida püüdis.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeTeis Sept 27, 2011 7:33 pm

OT : Kusjuures ma vaatan ise just Death Note'i kus inimesed järjest surevad ja siis nüüd ei kannata seda eks.. Minu ajude loogika.

"Ja miks sina otsustaja oled?" torises mees nüüd juba päriselt pahane olles. Pahane oli siiski jõe peale, mis täpselt õige koha peal pidi olema. "Ma kardan vett ju! Või noh randa ei karda, aga ma kardan voolavat ja külma vett, mis on sellises jões nagu see siin," teatas ta pahaselt ning siiani paanikas olles. Kui ta kuulis, et otsus muutus lõpuks siiski lendamise kasuks, otsustas ta mõtteis juba usklikuks hakata ja tänas jumalat. "Mis me peame su kausis lendama või võin ma ise lennata?"küsis Xan kahtlevalt, igasugused kausid ei tundunud just turvalised esemed lendamiseks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 4:08 pm

OT : Seda ma kannatan, je. L on nunnu ja siis selle pärast ma vaatangi pmst. Muidugi täitsa äge film ja ma pean Misamisa kostüüme ka vaatama, et järgmine aasta AniMatsuril teda teha Very Happy

"Mh, vangidel on ka sõnaõigus!,"virises Xander jällegi. Kui vesi jällegi jutuks tuli lausus ta noogutades:"Jaa, on küll. See on õudne, katastroofiline ja ma pole kindel mida kõike veel. "Aga kui ma luban, et ei võta?"päris mees naeratades, kuigi ta polnud üldse mitte selle lubaduse tõesuses kindel.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 4:45 pm

OT : Aga ta on nii nunnu kui ta oma neid maiustusi sööb ja nii nunnult magab kaa :3 Ja kui ta emo oleks siis ta kannaks musti riideid, aga tal on teksad ja valge sviiter Very Happy

Kevin vaid naeris Natali vangla rangete eeskirjade peale, vaielda tal ilmselt mõtet polnud. "Sa jätsid mulle siiani ütlemata, mida ma su usalduse võitmiseks tegema pean,"tuletas poiss siis tüdrukule meelde. Ta oli tegelikult sama lauset juba mitu korda korrutanud, kuid vastust siiani polnud. Kausist kuuldes väristas ta veidi õlgu:"Ei tundu just kõige turvalisem sõiduvahend, kui aus olla."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 5:11 pm

OT : Seda küll jah. ;D

"No kui kunagi teadma saad siis ma ei keela sul seda informatsiooni minuga jagada," teatas mees kergelt naeratades. "Sulle tundub siis turvaline? Lendad normaalse juhtimise süsteemita kausis mööda ilma ringi, seal ei ole turvavöösid või midagi ka ju,"jätkas Xan jällegi virisema, mis teha kui ta juba selline oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 3 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: