FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 9 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:41 pm

OT: Kwangming on Kwangmin ja Minwoo on Minwoo, väga lihtne ja loogiline Very Happy

Xan kehitas õlgu:"Ma ise küll arvasin, et olen..." Tundus ta küll selline imelik ja veidi hull, aga no las neid arvab mis tahab siis. "Eks ma pean siis leppima," tõdes ta muiates, tal oli hetkel küll suur tahtmine vastu vaielda, aga selle teema juures võis siis ju alla anda. "Kuidas sa mind üleüldse välja kannatad?" päris mees vaikust lõhkudes,"Enamused seda igatahes ei suuda."

OT: Väike luulelemb tuli peale? Very Happy
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:45 pm

OT: *mitte midagi ei saa aru* Very Happy

Sansa naeratas säravalt. "Selle pärast, et sa oled selline tore mees kellega on lõbus. Ausalt öeldes, ma küsiks parem mis sellele 'enamusel' viga on, et nad sind ei kannata." lausus neid välja enam vähem kõik mis tal seal rosinas ringles.

OT: Ei tulnud tegelikult, ma lihtsalt otsisin mingit 'last namet' ja siis sattusin Shakespeare'ile peale Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:50 pm

OT: Ookei, i'll give up :c

Kevin turtsus naerda,"Hah, tore mees jah. See kõlas nagu ma oleks mingisugune kommionu. Aga kui sa seda tõesti hästi mõtlesid, siis suured tänud selle eest, et sa nii eriline kuju oled."

OT: Naiss. Pannud näiteks Jang, väga lihtne nimi ju.. Okei, ma unustan vahepeal ära, et mitte kõik ei fänna koread jo.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:53 pm

"Kuule kommionu kõlab päris hästi." arvas Natali. Hakkabki Xan'i nii hüüdma, eks ole. Selle erilise kuju peale hakkas Nat jälle naerma. No mis sa teed. Solvuda ju sellise asja peale ei saa, ja ausalt öeldes ei taha ka. "Mul on kõht tühi." teatas tüdruk hetke pärast. Jah, kaks ampsu söestunud saia, ei hoia kõhtu just kaua täis. Tõustest püsti, et see toidu kast lähemale vedada, istus naine peagi oma kohale madratsil tagasi.

OT: Ei, ma tegelt võin ju veel muuta. See Shakespeare oli rohkem ideede nappuse pärast vms. Very Happy

Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:58 pm

"Ma pean sulle kommi ostma minema nüüd?" päris mees muiates, ei olnud nagu hetkel tuju ja ta ei saanud siit koopast nagunii välja ka. Xan vaatas lihtsalt kuidas Sansa püsti tõusis ja kasti lähemale tõi:"Su sai täitis päris hästi kõhtu ma vaatan."

OT: Heh okei. Muidu, kui see tüüp siin on 14 siis on suht ok kui ta on siin neljandat aastat jah?
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:08 pm

"Aga teeme siin nii, et pärast su söömaaja lõppemist hakkame poe poole minema, sest mul pole endal õrna aimugi kuidas siit välja saada," sõnas Xan naerdes. Kommide pärast ei kavatsenud ta tegelikult siit liikudagi, ta ise ei söönudki komme. "Süsi on väga hea muudel otstarvetel, aga ma olen päris kindel, et söömiseks just mite eriti," naeris mees edasi, süsi polnud tema teada toiduaineks mõeldud.

OT: No siis on tore. Very Happy Ma tahtsin tegelikult midagi veel öelda, aga ma ei mäleta enam mida.. :c
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:12 pm

Sansa naeris kergelt. "Tead üldse kui kaugel lähim pood on?" päris mitukümmend kilomeetrit. "Aga välja võime me küll minna, kui sa tahad. Karistus aeg on läbi." arvas Natali siis, liha kõikvõimalike maitseainetega üle külvates. "Söömiseks on ta hea ainult tableti kujul." arvas Sansa. Jah söetapletid, need kohutava maitsega asjad.

OT: Meenuta äkki tuleb meelde Very Happy
Söega seoses tuli meelde, kuidas kooli arst mulle söe tapleti sisse söötis. Kõht valutas räigelt, aga see tablett oli ikka raju maitsega.. :/
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:17 pm

"Ma oskan lennata siiani," märkis mees muiates,"Ei tundugi nii pikk maa." Xani oli ennegi pikemaid maid lennanud, lõpuks väsitas see siiski päris ära, aga kohale jõudis vähemalt kiiremini ja kergemalt. "Ma võin siia ka jääda, mul pole selle vastu midagi," sõnas ta Sansa tegevust jälgides, päris palju maitseaineid ikka..."Söetabletis pole puhas süsi ka ju? Midagi on veel seal minu teada," sõnas ta mõtlikult, ravimite alased teadmised polnud just suured.

OT: Meelde tuli! Miks su tüdruk Kolmapäev on muidu?
Aga kusjuures mulle meeldib söetablettide maitse, head on ju.. I'm almost too weird to function..
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:22 pm

"Ahjaa." lausus Natali. No unustas ära vahepeal. Koopas oli ta ju niiöelda boss, ja ega Xan'i lendamas ta ka näinud polnud. "No sa võid ju siis ära käia." lausus Sansa. See oli rohkem kerge irooniaga tögamiseks öeldud. "No siis ma ei hakka sind välja juhatama." leidis Nat liha jälgides. "Mina ei tea. Süsi maitsega nad igatahes on." lausus Natali. Tema ravimite alased teadmised piirdusid, ainult sellega, et ta suutis valuvaigistit muudest möksidest eristada.

OT: Mdea. See kargas pähe lihtsalt, vaatasin eile seda The Addams Family vms. Seal oli see Wednesday Addams Very Happy
Mulle ei meeldi *oksendab*
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:28 pm

OT: Kwangmin näeb su tüdost nii palju vanem välja. Kwangmin, y u no look like 15 :c

"Ei lähe ma hetkel kuskile, kunagi võib-olla on sinna poole asja," pomises mees ning avastas, et ta käes on siiani nüüd juba tühjaks joodud siidripurk. Ta pani selle madratsi kõrvale maha ja sõnas naeratades:"Jah, söe maitsega nad on küll." Vahepealsest lausest ei teinud ta väljagi, sellest sai juba räägitud.

OT: Ma saan kunagi 7 last ja nimetan nad järjest nädalapäevade järgi siis, jumala hea idee.
Jumala head ju..
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:31 pm

OT: Ma arvan, et ma teen selle plika ka vist tsipa vanemaks. Siis ei ole nii erinevad.
Aga see tüüp avataril on tegelikult täitsa kena ju Very Happy

Sansa ei osanud rohkem midagi öelda. Oli ilmselt liiga unine mis teha. Ja üle üldse oli tuju kuidagi väärakaks läinud. Käitus Xan'iga natuke liiga sõbralikult võinii. Liha sai valmis, ja Natali lasi sellele maanduda tagasi kilele. Seejärel asetas ta liha maha jahutma. Endas eemale. Ta nahk 'põles' ju ikkagist veel.

OT: On-on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:35 pm

OT: Kumb tüüp? Sest ma kutsun mõlemast soost inimesi tüüpideks, cuz ma olen ju nii viisakas. Jo.

Xander lihtsalt vaatas tüdruku tegemisi ja vaikis, no polnud ju muud teha. Pealegi tundus, et teisel pole hetkel just väga jututuju ka.

Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:40 pm

OT: See sinu tüüp. Very Happy

Sansa'l tegelikult oli jutujuju, aga juttuteemat polnud, ja seega ei olnud millestki rääkida ka. Aga samas oli igav, ja koopas oli külm. Lükates ennast seinast eemale, ning pöördudes Xandri poole võttis ta poisi käes kinni ning tõmbas selle enda poole. Keskendudes täielikult mehe kääle, hakkas ta ka Kevin'i nahka 'põlema panema'. Põhjendus miks ta seda tegi oli igavus.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:44 pm

OT: Eks ole, ma otsustasin siiski Kwangmini kasuks. Ta meeldim mulle rohkem kui Minwoo, tegelikult oleks võinud vist Youngmini ka võtta, sest ta on Kwangmini kaksikvend. Aga mdea, tal on blondid juuksed ja mulle ei meeldi blondid juuksed millegi pärast :c Btw mulle meeldib sinu see pilt seal, kuigi kui seal oleks korealane siis ma fännaks seda täiega.. Aga no ilmselgelt oli seal andekas fotograaf kohal.

"No on väga põnev nüüd?" päris mees muiates, see haaramine oli teda päris ehmatanud. Aga Sansat polnud arvatavasti vaja karta niiet kätt ära tõmbama ta ka ei hakanud, pealegi oli tuletaltsutamist siiani põnev vaadata.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:48 pm

OT: And ma jätkuvalt ei jaga nendest korealastest mitte muhvigi Very Happy
Mis pilti sa mõtled?

"Jah, ikka põnevam kui niisama paigal istuda." lausus Sansa võttes ühe käe hetkeks Xan'i omalt ära, et paar nõmedat juuksesalku oma vaateväljast eemale lükkata. Ikka ja jälle tekkis küsimus, miks ta neid maha ei lõika. Oleks vähem tüli. Tule niidid levisid mööda Xan'i kätt üles poole, ja mõne minuti pärast leegitses kogu mehe nahk üpris sama moodi, nagu Sansa nahk.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:52 pm

OT: Ma tean, mul on vaja neist lihtsalt rääkida Very Happy Avatari mõtlen.

Kevin noogutas arusaavalt, muidugi põnevam. "Kavatsed need mingi aeg suurteks kuumadeks leekideks muuta ja siis mind ära põletada? Ma arvasingi, et keegi nii tore ei kannataks mind välja ja sa oled tegelikult palgamõrvar," muigas ta oma irooniat täis lause peale. Jajah, nagu selline isik oleks võimeline midagi sellist arvama.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:54 pm

OT: Selge Very Happy Ahjaa. See pilt on jah jumalast lahe. See peaks olema vist see sama naine kes The Addams family's Wednesday'd mängis.

Sansa naeris. Jälle eks ole. Aga mis sa teed kui naljakas on. "Palgamõrvar olla oleks tegelt tore." arvas Natalija hetke mõeldes. "Aga ma ei leia põhjus, miks ma sind ära peaks põletama." lausus ta siis.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 6:57 pm

OT: Ja ma tean temast nagu eriti palju Very Happy

"Sa pole ilmselgelt kedagi enne tapnud, kui seda nii toredaks pead," ühmas mees vaikselt, talle ju endale väga meeldis teisi oma toidu nimel tappa, eks ole. "Ma ju rääkisin kui suur, kuri ja paha deemon ma olen," sõnas ta naeratades, oleks et see nüüd teda paremas valguses ka näitaks.

OT: Su eks ole jäi külge mulle. -.-
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 10:04 pm

OT: Ja-jah Very Happy Mul tekkis ka vajadus rääkida Very Happy

"Ei, ma ei ole kedagi tapnud." nõustus Natali. Pole õnnestunud. "Sa rääksidi." noogutas Nat. "Aga ma arvan, ikkagi, et sa ei ole kuri ja paha."

OT: Nakkav, mis teha.
Ja sorry et eile ei jõudnud kirjutada.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:10 pm

"Mõnel veab, sa oled ilmselgelt üks neist," pomises mees omaette. Ta muigas, Sansa arvamus polnud siiani muutunud. "Su arvamust on nii kuradima raske muuta," teatas ta naeratades, mõne teisega oleks see arvatavasti palju kergem olnud. Aga no tüdruk oli juba selline eriline..

OT: On jah nakkav :c Muidu sa peaks ammu magama, kuidas sa niimoodi hommikul kell seitse ülesse saad ilma terviseprobleeme tekitamata.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:17 pm

"Siis ära ürita seda muuta." soovitas Sansa. Polnud mõtet, tüdruk ei kavatsenud ennast oma arvamuselt nii kergelt kõigutada lasta. Avastades, et ta hoiab jätkuvalt Xan'i käes kinni, jäi neid hetkeks neid leeke vaatama, mis ta mehe nahale tekitanud oli. Lastes siis Xan'i käest lahti küünitas ta selle grillliha poole, mis pidi nüüd piisavalt jahtunud olema.

OT: Mdea. Ma tõesti ei tea. Ma ilmselt magan täna natuke kauem, kui hästi läheb, aga enne 9 olen ma igatahes üleval. 'Päike paistetab silma' mis teha.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:20 pm

"Looda sa, küll ma kunagi muudetud saan," oli Xan siiski endas kindel. Aeg plaani pidada..."Head isu siis," sõnas ta neiule kui see grillliha hakkas võtma, kui ta nii viisakas on siis ei muutu see arvamus vist küll mitte kunagi..

OT: Mdea ka.. Ma magan arvatavasti 2-3ni nagu ikka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:29 pm

Kevs raputas pead, tõesti, ta oli just oma lihaga lõpetanud. Ta naeris tüdruku tilkuva liha üle, tundus kuidagi naljakas kuidas teine selle rasva pärast kuidagi imelikult ette kaldus:"On väga mugav süüa muidu?"

OT: Magangi . Nii step 1: lähed voodisse.
2: pane silmad kinni
3: maga
4: ärka kogemata ülesse ja ära viitsi voodist välja tullaja lihtsalt siple jamaga edasi.
5: korda neljandat punkti nii kaua kui vaja.
6: tõuse lõpuks voodist.
Minu stiil jo,
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:33 pm

"Jah, ülimalt mugav." pudistas Sansa nii irooniliselt kui täissuuga võimalik oli. Polnud tema süü, et ta just sel hetkel, kui Xander oma küsimusega lagedale tuli, uue ampsu võtnud oli. Lihal oli tegelt täitsa hea, kuigi jah, mõni teine oleks kohe veepudeli järgi küsinud.

OT: Ma ei saa nii. Ma pm ärkan ikkagi suht kell 6-7 vms. Ma võin voodis edasi põõnata, aga tavaliselt ei viitsi :/
Jesver mulle meeldivad need kolm l'i. Grillliha..
Aga teeks Wednesday ja Hyu ka mingi teema siis vms?
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:37 pm

"Näha on." Ja nüüd kavatses mees lihtsalt oodata kuni Natali sööb, rääkida tüdruk ilmselgelt hetkel ei saanud. Tegelikult ju sai, aga see oli liiga koomiline vaatepilt.

OT: Ma tõusen voodist ainult selle pärast, et mul on vaja vetsu minna >.<
Ma ka vaatasin seda enne, mõnuus.
Jaah teeme. Hyu kõlab palju armsamalt kui ma seda ette kujutasin, sest ma kujutasin seda veel ete ja ütlesin kõvasti ja see on nii nunnu :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 9 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: