FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 12 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorTeade
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:20 pm

"Ei. Sa ilmselt näeks seda muidu." lausus Sansa naeratades. Teleskoop oli niisama kaasas kandmiseks liiga suur.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:24 pm

"Arvatavasti," naeris mees ning ei suutnud siiani silmi allapoole suunata, seega ta komistas ühe toreda puujuure taha ja lendas peaaegu pikali. "Ma ei tohiks vist taevasse vahtides liikuda," pomises ta õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:28 pm

Sansa võpatas kergelt kui mees komistas. Vedas, et ta püsti suutis jääda. Kui kändsa oleks käinud, siis oleks natuke kehvasti olnud ilmselt, arvestades seda, et maas oli ka palju toredaid kivisid mille otsa ennast lõhki kukkunuda. "Jah, hea mõtte." lausus Natali. "Kui sa tähti vahtida tahad, siis lähme kuskile lagedama koha peale." lausus naine.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:32 pm

"Naah, pole vaja." Tähti saab kunagi hiljem ka vaadata ja ega need nii olulised ka polnud. Kuigi huvitavad olid nad küll.. Hm, vaatlemine jääb hilisemaks. "Okei, millest me räägime nüüd?" päris ta siis ning vaatas maha kus uued juured ette ähvardasid jääda.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:34 pm

Kui polnud vaja siis polnud vaja mis siis ikka. "Ma ei tea." lausus tüdruk. Ideede nappus mis teha.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:37 pm

"Peaks vist üldse lossi minema, kuigi jah ma jääks vist pigem siia.. Aga sa võid minna kui tahad," tegi Xan ettepaneku. Nat oli siiski enne magada tahtnud ja millestki rääkida neil nagunii polnud ja nad olid vist piisavalt kaua koos olnud.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:39 pm

"Ma ei taha." lausus Natali. Üksi lossis teha polnud midagi. Võib-olla mõnda nooremat õpilast ehmatada, ja tahtmise korral lolli mängida. Magama ta küll ei viitsinud minna.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:41 pm

"Jajah, ma tean et sa igatseksid mind," noris Xan jällegi, no kui see võimalus juba oli siis pidi selle võimaluse ka ära kasutama.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:44 pm

"Jajah." lausus Natali irooniaga, kergelt muiates, kuid ei. Ega see lause väga vale olnudki eks ole.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:50 pm

"Niisiis lossi me ei lähe," alustas Xander nüüd arutlemist,"Järelikult peame me välja mõtlema jututeema, sest muidu hakkab meil igav. Järelikult peame me nüüd mõtlema ja selleks peaksin ma vait jääma, sest ma segan, aga ma vist ei suuda seda. Seega ma nüüd peaks kuss olema.. Mhm.." Jah, see jättis ka nüüd väga kurja-paha mulje nagu ta enne oli lubanud..
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:52 pm

Tegelikult ajas see Natali naerma. "Me võime rääkida ju esijalgu tundidest, kui mõni parem idee pähe tuleb." arvas neid siis. "Mis ained sa võtnud oled?"
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 6:55 pm

OT: Ma pidin neid tunde järele vaatama ,sest ma tõesti ei mäletanud Very Happy

"Ma käin kirjanduse, ruunide, inglise keele, ladina keele, maagia õppe, musta maagia, maagiatoloogia ja kahevõitluse tundides," luges mees ette kõik ained mida ta õpib. "Ja sina?" päris ta siis naeratades.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:00 pm

OT: Ega ma ka väga hästi ei mäleta Very Happy

"Emm.." pomises Natali et mõtlemiseks veidi aega võita. "Ma käin keemias, kirjanduses, kunstis, kehalises kasvatuses, ruunides, inglise keeles, ladina keeles, vana kreeka mütoloogias, maagia õppes, tänu oma elemendile ka maagia õppes elementidele, mustas maagias, maagijatoloogias, ja kahevõitlus oli ka vist." loetles Natali üles. Päris palju tegelikult.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:03 pm

"Vau," oli ainuke asi mida Xan algul öelda suutis,"Päris palju." Sellele kuidas Natali üldse jõuab igal pool käia ei hakanud ta mõtlemagi, endal tal küll sellist viitsimist polnud. Pigem käis ta tundides ja pooleldi suikus nendes kus sai, peale seda läks ära nii kiiresti kui sai ja logeles kuskil mujal niisama, õppimist ta nüüd küll ei armastanud.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:05 pm

"Ma hakkasin ka nagu mõtlema, et liiga palju sai neid võetud." nõustus Natali juukseid kõrvataha lükkates.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:06 pm

Kevs noogutas:"Kuidas sa jõuad üldse neis kõigis käia?" Mingisugune supergirl või midagi?
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:12 pm

"Lihtsalt jõuan, ja ma teen mõnikord poppi ka ikka." lausus Natali naeratades. Kui tunnid huvitavad olid, oli kõik väga viis, aga kui igav oli, siis reeglina palus neid vetsu, ja tundi tagasi ta ka ei tulnud.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:19 pm

"No sellisel juhul küll," ütles mees, kui Natali oleks tõesti kõik tunnid korralikult kaasa teinud siis oleks see tõsiselt vägagi imetlusväärne. Kuigi jah, see et ta üldse nii palju tunde võttis oli ka imetlusväärne.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:23 pm

Tüdruk ei olnud üldiselt tuupur, ja see miks ta tunde nii palju oli, oli ka kenasti põhjendatud. Vana härra Demaro oli kord taas purjus olnud ja tütrega kihla vedanud, kui palju aineid tüdruk võtab. Alexsandr oli pakkunud 5 tundi, ja Natalija ületas selle, niiet asja mille peale nad kihla vedasi oli ta endale saanud. See oli kusjuures mingi ehe olnud. Aga vahet polnud. Tüdruk oli selle nagunii juba ära kaotanud.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:25 pm

"Mis su lemmikaine on?" päris mees täiesti suvalt, jutujätkuks või nii.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:33 pm

"Kahevõitlus." vastas Wednesday. Jah see oli põnev aine. "Sinu?" ei saanud ju vastu ka küsimata jätta.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:39 pm

"Must maagia," sõnas Kevin kiirelt,"Minu jaoks on see põnev. Kuigi ma magan vist selles tunnis ka pool maha.." Jah, nagu öeldud oli tunnis tukkumine tal kombeks.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:41 pm

"Magad?" kordas Natali. Kuidas oli võimalik tunnis magada, kui need lollakad klassi ees pläägutasid?
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:45 pm

"Mhm," ütles Xan samal ajal õrnalt pead noogutades,"Kui sa terve öö kuskil ringi kolad siis võid suhteliselt igas situatsioonis magada."
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:49 pm

"Öösel ringi kolad?" kordas Natali. Noh, tema tegi ka seda nagu kasvõi see koopas viibimine, aga suurema osa ikkagi magas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 12 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: