FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 7 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:57 pm

OT : Lalal, sain liitutud. Nii mis kurat on patronus? -.-

Poiss turtsus jällegi naerda ning päris muiates:"Muretsed?" Ta naeris veidike veel ning vastas siis lõpuks ka küsimusele :"Ei, veel mitte igatahes."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 6:06 pm

OT : A ty.. 'kay mis dementorid olid? Minu Potteri vaatamine piirdus vist ainult Dracoga siiski jah.. Sandara olen jah, Quuens läheb ta iseloomuga kokku kui teada tahad. Küll näed, siuke ülbe memmekas vms Very Happy

"Oi, nii armas," sõnas mees lahkelt naeratades, vähemalt ei kuulnud ta teise hääletoonis mingit mõnitavat tooni nagu enamustelt selistel puhkudel. Vastuseks teisele küsimusele ütles ta õrnalt noogutades:"Jah ma olen kindel." Veidi mõelnud päris Xan sellesama küsimuse:"Nii, ega sinul külm ei ole siis? Mitte et ma midagi väga teha saaks, aga ma mõtlesin, et äkki oleks viisakas küsida."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 6:19 pm

OT : Kui ma saaks siis ma abielluks sellisega. Nii ägedad tüübid, nagu grim reaper! ;D

Pilku leekidel hoides turtsus ka Xannu naerda,"Aajah, sinul on see ju võimatu. Leegid, nagu alati." Ta jälgis jällegi leeke, see tegevus tundus ikka veel igati huvitav.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 6:47 pm

OT : Mhm ! ;D

Mehe pilk rändas Sansale, kes juba madratsil keras oli,"Kuidas sa paindud nii? See on nii.. huvitav." Ta pea kaldus veidi paremale ning silmad proovisid uurida samal ajal nii tüdrukut, kes keras oli, kui ka leeke.

OT : Aga ma ei saa ju teemat teha vms, sest ta ei lase mul linke ja neid postitada 7 päeva. Et nagu wtf ma teen siis? Asendan need niisama tekstiga?
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 6:56 pm

OT : Mh, ma ei saa pilte panna ju vms. Nagu miks ma lingid kirjutasin appi, ma olen idu.. Aga või, et nagu asendan need pildid mis neil seal on tekstiga?

"Arusaadav," noogutas mees õrnalt. "Kaua me siin olnud oleme üldse?" küsis ta veidi aja pärast, kui ta pähe oli turgatanud siiani vastuseta küsimus.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 7:28 pm

OT : Saatsin nüüd niisama jah, kunagi muudan ära siis.

Xan mõmises midagi mhm'i sarnast vastuseks ning oletas, et ju see küsimus jääbki vastuseta kuni nad siit koopast lahkunud polnud. Kui tüdruk talle järsku kassina sülle ilmus ilmus ta näole muie:"Tead ikka, et see olukord võib hetkel pantvangidraama alustada?" Ta teadis piisavalt hästi, et Sansa ei usuks seda ja ta teadis ka ise, et mingisuguseid pantvange tal plaanis võtta pole.

OT : Jah, ma lähen rahustan ka magamisega närve nüüd. Head ööd.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 12:24 pm

Mees naeratas õrnalt ning jäi kassi jälgima. Erilist mõtet midagi rääkida polnud, kassid ei suuda ju vastata.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 12:40 pm

Xan ehmus tõsiselt, kui kass ühel hetkel rääkima hakkas. Silmad suured päris ta veidi väriseva hääle tooniga:"Sa suudad kassina ka rääkida?" Veidi mõelnud tundus see tegelikult isegi loogilisena, ta oli lihtsalt arvanud, et animaagid on veidi rohkem looma moodi.

OT : Tänud ^^
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 12:53 pm

OT : Jaa nad võiks märgata küll lol Very Happy Mdea ma mingi aeg lähen vaatan, kas on sõelatud siis.

"Ma oletasin, et ei suuda," sõnas poiss siiani veidi mõtlikult, lõpuks vastas ta ka küsimusele,"Ei, hetkel küll mitte."

OT : Wtf, misasi see on? lol mdea, pole kokkupuudet olnud millegi sellisega. Aga eks ma ootan siis. Btw ja mul on juba pikemalt aega mingi seletamatu võime mitte kirjutada osata, et mdea postid tulevad nii lühikesed.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 3:21 pm

OT : Ee.. Wtf? Miks? Tegin midagi valesti?

"Sain aru juba jah," naeris mees vaikselt, see oli juba nagunii ilmselge kui valesti ta arvas. Siiani kassi jälgides küsis Xander:"Jääd uuesti magama?"

OT : 'kay.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 4:39 pm

OT : Võib-olla peaks kah.

Mees noogutas õrnalt."Miks sa kassina ringi lased üldse?" päris ta seejärel uudishimulikult ning pööras seekord pea veidi vasemale kaldu.

OT : Päris hard life sul seal siis, mdea ma ei kannataks ära. Tegelikult ma arvatavasti käiks 5 minuti kaupa sees, sest nagu jah, arvutisõltuvus lol. Pointless programm tegelikult, häkiks lahti vms ja uninstalliks..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 4:47 pm

"Enne küll ei võtnud," teatas Kevs muiates, kui tüdruk, või nüüd siis kass, temaga samal ajal pead kallutas,"Sa pole nii suur ju."

OT : Ega ma ei oska ka, Hi5! Mul on lihtsalt toredad sõbrad kes oskavad ja arvatavasti õpetaks mulle ka ;D
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:00 pm

"Sulle võib tunduda, aga igatahes sa ei võta," sõnas poiss siiani muiates ning jälgis ikka veel kassi pea kaldus. Veidikene vaikselt naernud teatas ta Sansale:"Tead, sa oled esimene kass, kes mulle kallale pole tulnud. Või noh, poolkass või midagi."

OT : Ütle kui edukas see helistamine oli siis ;D
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:08 pm

Xan noogutas ja ei öelnud midagi, midagi polnud lihtsalt öelda. "See oli pigem midagi random facti taolist, mis lihtsalt tundus teemasse sobivad, aga tegelikult ei sobinud üldse," turtsus poiss naerda.

OT : She's not my nigga anymo', woot. Ketu logis ka just välja, muidu ma annaks ta msni sulle vms. Tal on ka häkkimise alal veidi kogemusi. -.-
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:21 pm

OT : Tuli kiri praegu, sõõlati ära vist. Slytherin ;D!

"Päris kiiresti," kommenteeris Kevin kassi muundumist tüdrukuks, enne oli see liiga kiiresti ning ootamatult tulnud, seega ei olnud ka mingit kommenteerimist. "Suvaline fakt," kordas poiss oma öeldut see kord teises keeles,"Mul on neid random fact'i hetki liigagi tihti."

OT : Ei ole tore, ei ole...
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:33 pm

OT : Ty, mul happydance, again. lol. Aga teemat võib ikka jaa, ma sebin avatari endale kohe. ;D A ja muidu, ma ei saa ikka pilte lisada niiet mdea. Peabki 7 päeva ootama nüüd. -.-'

Kevs naeris enda üle, jah mida ta sealt ikka oodanud oli, ei pikaaegset muundumist ega ka nii kiiret mitte."Heh, ma ei tea. Midagi teistsugust äkki?" pakkus ta naeratades, jah ta oli oodanud lihtsalt midagi teistsugust."Üldiselt küll jah, mõni päev läheb kergemini," lausus mees seejärel ning muigas õrnalt meenutades oma kunagisi suvalisi fakte, mis lihtsalt üle huulte on lipsanud.

OT : ma nutaks ka, aga ma sain Slytherini niiet see on hetkel võimatu..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:46 pm

OT : Jaa, eks ma ootan. What to do. Sebin jaaa! Ma ütlen pmst iga asja peale, et ma nüüd sebin jms. Minu väike kiiks võinii:D Ja wtf, mis kala? lol. Aga nii, teed teema siis? Sest ma ei oska :3

"Jah, see oleks äge olnud, kuigi ma eelistaks siiski mustast aurust ilmumist," pakkus Xannu välja veel ühe variandi, kuid see polnud vist väga reaalne. Nii oleks igatahes võimatu märkamatuks jääda ja arvatavasti ehmuksid pooled tavainimesed seda nähes poolsurnuks. "Me ei tunne üksteist just kõige kauem, või mis? Ja pealegi oleme me enamus ajast kenasti tudunud ka," muigas poiss õrnalt ning proovis siiski Sansat veenda oma random facts hetkede toimumises.

OT : Elab ja.. Aga miks mu tekst nii imelik on, lol. Mdea..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 5:58 pm

OT : Ahah, kala. Like.. Sid jääajast? 'kay mdea lol..

Xan noogutas ning naeratas laialt:"Oleks muidugi. Aga sellisel juhul jääksite te päris palju tavainimestele vahele, või mis?" Kuuldes tüdruku 'aga ikkagit' vaatas ta kulmu kortsutades Natali poole:"Mis aga ikkagi? Tahad öelda, et sa ei usu seda?"

OT : Mdea, mulle tundub imelik. Aga mulle tunduvad igasugused asjad imelikud...
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeNelj Okt 06, 2011 6:11 pm

OT : Ha, naiss. Ma ei saa lotaõpsile pinda käia. Viimane kord kui keegi pinda käis lõppes nii, et raamatud lendasid pauguga lauale ja kõik visati klassist välja ;D Meil on tubli klass!

Kuna mehel polnud midagi öelda tekkis vaikus, võiks öelda isegi piinlik vaikus. Vähemalt vasatata ei osanud ta küll midagi, niiet tuli tulla välja uue jututeema. "Aga kauaks sa võimeid blokeerida suudad?" tuli ta välja täiesti suvalise teemaga, esimesega mis talle pähe tuli.

OT : Fffuu hetk on praegu. Aga tsau siis -.-'
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeReede Okt 07, 2011 4:29 pm

OT : ma ei usu, et teil on sellist toredat klassiõde nagu meil Erena. Oma venelase temperamendiga tuleb iga kuradima asja peale kallale(näiteks üks päev ma sain kammiga selle eest et kogemata ta kotti puutusin -.-') ja siis hammustab jms. Mingi hull pmst. Sülitab pidevalt ja mdea.

"Nii et kui sa suudaksid igavesti keskenduda, siis ei suudaks teine enam kunagi oma võimeid kasutada? Nice," arutles Xan samal ajal tunnustavalt noogutades, tõesti muljetavaldav.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 12:35 pm

OT : Miks ma siia ei vastanud enam muidu... Idu olen..

"Arvata võib, vahepeal peab sööma ja jooma ka," sõnas mees ning muigas õrnalt,"Igav hakkaks ka kui nii kaua kellegi võimeid blokkima peaks." Ta arutles mõtteis kui kaua ta suudaks kellegi võimeid blokeerida kui tal juhtuks selline võime olema. Mitte väga kaua igatahes, igavust ta nüüd küll ei sallinud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 5:19 pm

OT: Kuss-kuss, olen ikka.

Xan noogutas, kõik elusolendid peavad ju mingil hetkel sööma. Mõni lihtsalt kannatab sellega rohkem. Või kas ikka peab? Arutamise kiirelt lõpetanud jälgis ta Sansat ning teatas veidi naljatledes:"Sa tundusid seal augus palju kurjem." Aga no kes see ikka just auku lennanult rõõmus oleks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 5:32 pm

OT: Jeeee!

"Aga äkki lähen naerangi, ah? Istun üksi augus ja jäängi sinna ja äkki ei tulegi välja ja naeran seal kuni oma elu lõpuni," teatas Kevin õrnalt muiates ja tõusis püsti,"Näed, lähengi." Ta hakkas juba minema, aga järsku tuli talle meelde, et tal pole õrna aimugi kuidas sealt välja saada. Nördinult istus ta uuesti madratsile:"Või siis ka mitte, sest ma eksiks siin ilmselgelt ära.."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 5:47 pm

"Siis ma naeran siin lihtsalt," teatas Xan jonnakalt ning alustas sarkastiliselt naermist. Vahepeal hinge tõmmates jätkas ta naermist ja ei kavatsenudki vait jääda.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 6:10 pm

Mees kortsutas õrnalt kulmu kui Natali naerma purskas, aga ta kujutas ette kui koomiline ta ise seal nii naerdes võis tunduda. Xander neelatas korra ning lasi siis aga pead raputades edasi, see oli vastuseks hoiatusele. Kui kaua ta ikka jõuab seal nii naerda, ei juhtu selle kurguga midagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 7 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: