FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 6 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 1:11 pm

OT : Mh, sa võid seletama jäädagi minu pärast, ma ei saa ikka aru. Sa peaks juba teadma, et ma ei saa kunagi millestki aru üldiselt. Aga no seleta siis põhiteema või midagi ära ja siis ma nagu võib-olla liitun ka jah.

Vaadanud tüdruku tegutsemist võileibadega ning siis lõpuks oma liha kätte saanud haaras Xander kiirelt kastist kahvli ja noa ning lõikas üpris suure tüki. Ignoreerides kommentaari liha tulisuse kohta suutis ta ikkagi oma keele ära kõrvetada mille tagajärel suust paar lauset täis vandumist kostusid. "Täitsa hea on," teatas mees seejärel ning proovis uut tükki hammustada,"Tänud."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 1:27 pm

OT : Ainuke asi mida ma siiani mõistan on mugu ja puhast verd witch lol. Sellest võlukepi asjandusest ma ei saa üldse aru, milleks mul seda kuradit kirjeldada vaja on -.-'? Nagu mis vahet seal on?

Kui liha juba veidi jahtunud oli suutis Kevin seda ka veidi suuremate ampsudega süüa. Eelnev koomiline puhumine ja näksimine oli nüüd tema jaoks unustatud ja mõtteis vaid hea liha mis tühja kõhtu täitis. "Kust sa selle kasti välja võlusid üldse?" taipas ta siis lõpuks küsida.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 1:50 pm

OT : Aga nagu.. Miks seda vaja on üldse? Nagu mingi täiesti mõttetu ju? Või ei ole? Mdea, kõik tehakse minusuguste idude jaoks nii raskeks.. Ajaa neid mugusid ma tean ammu juba, lol ainuke asi mida ma peale Draco teadsin jah. Me genius.

"Mis sa passid kogu aeg siin siis?" päris mees seejärel.

OT2 : Appi ma pean ära minema eks ja mai jõua midagi muud kirjutada lol okei slängi tuli jah.. Mu segane tekst jälle..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 5:26 pm

OT : mh, aga miks need ankeedis on? Nagu miks mul on vaja teada mis kuradi võlukepp kellelgi on? Maisaama olen nii loll -.-'

Xander noogutas õrnal.t"See siin hallitama ei lähe või midagi?"päris ta ning hammustas lihast uue ampsu. Võib-olla oli ta liiga uudishimulik, aga see mehele pähe ei tulnud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 6:15 pm

OT : Ma vaatan seal ringi, iga minuti tagant käib peast läbi :"Ma ei saa midagi aru, ma ei saa midagi aru.." Mh, miks ma nii loll olen.. Aga no ikkagi nende võlukeppidega(No ma olen tõesti NIIII loll ju -.-'), et nagu mis parem on siis vms. Ma nagu suvalt panen need? Sest mul pole tõesti õrna aimugi mis vahe neil on ju.

Kevin noogutas uuesti ning hammustas veel ühe ampsu järjest vähenevast lihast, mida ähvardas tõsiselt mehe kõhus lõõpetamine. Aga noh, see saatus oli vist just sellele lihatükile määratud.

OT : Mul ka kuule, ajan sellist juttu nagu liha oleks elus. Nii ma ei ole üldse hull . Jah.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 6:23 pm

OT : Ahah, ja mis see tähendab siis? 'kay suva mul on tunne, et ma käin "veidi" pinda. Mh ja ma üldse avastasin, et ma ei saa liituda. Slytherini ei sõõlata enam -.-'

Mees jõudis varsti ühele poole oma lihaga mida ta aplalt õginud oli. "Veel kord tänan," sõnas ta maast üles tõustes ning kõndis madratsini,"Nii et ma võin selle jälle hõivata hetkel?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 6:47 pm

OT : Mdea mis vahe on, mul on igasugused tõrked üldiselt. Aga no eks ma siis liitun vast. Homme, täna peab varsti tudile minema, sest iluuni on ju. Ja kuna mul on homme toredalt pikk päev siis u haz to wait.

"Ebamugav ei ole nii keras olla, eriti veel põrandal?" küsis Kevs madratsile hüpates. Tegelikult oleks ta madratsi loovutanud, kui tüdruk seda palunud oleks, aga seda arvatavasti ei juhtu. Sansal tundus liigagi hea seal põrandal leekide sees.

OT : Heh, mis teha.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 6:54 pm

OT : Veel on veidi vara, oleneb kuna ema lõugama tuleb. *on häästi viisakas ja korralik, ei räägi üldse oma emast halvasti*

"Tahad madratsit?" jätkas poiss küsimusteroduga, mida ise alustanud oli. Jaatava vastuse korral oli ta valmis kohe püsti hüppama, endalegi teadmata mille pärast.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:01 pm

OT : Mhm . Eriti tubli oli see, et ma ütlesin isale täna :" Yo' not my nigga anymo'." Kuna tüüp inkat ei mõista siis oli pääsemine, siiski ema oli kõrval lol.

"Kes ütles, et ma magada tahan?" sõnas Xander juba puhtast jonnist, mis pikendas ka juba üpris pikka küsimusterida. Hetk hiljem lisas ta veel jonnakamalt kui enne:"Pikutamise asemel võin ma lihtsalt maas istuda ka."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:07 pm

OT : Muidugi, peaaegu sama hästi kui mina. Slängi ka, naiss . Mina õpetan nii vaikselt, tegelikult ei tohiks. Jään vahele kui sõimata tahan.. Korea keel tuleb ka appi, ei jää ma nii kergelt midagi jee ;D

Xan kes ka vahepeal oma eriti põikpäisel poolel nähtavale lasi tulla teatas jällegi:"Aga äkki ei hakkaks."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:15 pm

OT : Korea keel on enamuse jaoks pmst sama ju? Aga noo äge õps sul siis, ma ärin endale ka sellise kuskilt. Sa ei tea kust saab?

"Aga äkki ei hakkaks," ei jätnud ka Kevs järele, allaandmissoovi tal hetkel küll polnud. Kuulnud neiu arutlemist sõnas ta noogutades:"Jah mahuks küll."

OT : Nii ema alustas lõugamist, vähemalt 15 minutit ma venitan veel välja. Äkki saab rohkem. Igatahes mingi aeg ma kaon ära lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:22 pm

OT : Ägee, ma tulen teie kooli stalkima teda nüüd. ;D WTF? Nii lühike? Issand, isegi minust ~30 cm ju. Mdea enamus ajast on mul jäänud mulje, et Koreas on inimesed pikemad. Nt Kiki pekas mingi 172 olema ja Xannut mdea. Kikist pikem vist ikka..

Poiss noogutas ning tõmbas madratsil koomale, siiski ei saanud ta rahu ja teatas veel jonnakalt:"Aga mul poleks ikkagi külm hakanud, kui teada tahad."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:31 pm

OT : Ma tean, et sa oled pikk. Aga sa ei saa kõrgeid kontsakingi kanda, muidu oled liiiga pikk *kahjurõõm lol* Haha, õpsidel oli mingi shrink seal? Very Happy

"Aga siis hakkad tahtma," teatas Xan selle peale, ta põikpäine külg ei tahtnud siiani kaduda. Soojad leegid tundusid igati mõnusad, lõpuks hakkas mees vaikselt mõistma miks Sansat pidevalt leegid ümbritsesid.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeTeis Okt 04, 2011 7:40 pm

OT : Mina küll tahan, mdea üldse mis kõigil nende vastu on. Ma tunnen ennast liiga könnina ka muidu Very Happy Jaa, kasvuperiood on ffu aeg tegelikult. Lol, mdea kui ma veel kasvama peaks siis ma istuks kuskil toas kinni ja väljas ei käiks. Jaa, kääbused. Mõned panevad rohelised riided ka selga siis on nagu härjapõlvlane! :3

Totakas olukord, vähemalt Xandri jaoks. Jah, vaidlus oli tingitud vaid poisi järeleandmatusest ning mingit õiget vastust siin vist väga polnudki. "Mul pole õrna aimugi," pobises ta lõpuks alistunult, midagi muud tal lihtsalt pähe ei tulnud,"Ju mulle lihtsalt meeldib vaielda siis."

OT . Jaa head ööd! ^^
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 3:14 pm

OT : Üks lühemaid meie klassis muidu. Lol isegi kuradi neljandikud on minust pikemad. Aga noo, hea tunde tekitab see, et meie kallid üheksandikud on enamus mingi täielikud kääbused, mingi 10 cm vähemalt minust lühemad. Siis alati lähen mööda like a boss onju. ;D

Tekkinud vaikus tundus Xanile imelik, kuni tüdruku pea ta õlale vajus. 'Ah nii, selle pärast siis, mõtles ta ning muigas õrnalt. Mees otsustas Sansat mitte äratada ning lihtsalt istus seal vaikuses, proovides liigutada nii vähe kui võimalik.

Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 3:58 pm

OT : Jaa, neil on parem kõrvale põigelda vms. Kurat, ma oleks võinud tänase päeva jooksul nii lühike olla..

Neiu ärkamise viis tundus Kevsile naljakas millest olid tingitud naeruturtsatused, mitte kunagi polnud ta näinud kedagi nii äkiliselt ärkamas. "Natuke," teatas ta laialt naeratades.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 4:22 pm

OT : kust mina tean miks sa ei saatnud lol? Ma pole mindreader üldiselt ;D

"No nii.. Natuke," sõnas Xan endal siiani näol lai naeratus,"Piisavalt vähe ja samas piisavalt palju ka." Ta enda jutt tundus poisile täiesti totter mis ta jällegi naerma ajas.

OT : Ma pidin selle Potteri rollikaga liituma. Nii mul on nüüd dilemma, kas ma liitun Xaniga või mõne teisega. Xan tundub vist veidi liiga vana, et 16 olla? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 4:28 pm

Mees noogutas õrnalt ning sõnas muiates:"Mu jutt on jah alati ülimalt loogiline." Loogiliselt võttes ei olnud see absoluutselt mitte tõsi, poole ajast ajas Xan tegelikult ka suust välja täielikku iba.

OT : Hah, siis ma teen CL'ga.. Mängin naist vahelduseks ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 4:38 pm

OT : Jaa peaks küll. Kui mingi korealane ilmub mingiaeg siis arvatavasti olen mina, lol Very Happy Ja siis see, et ma küsin võlukepi juurde jõudes abi jälle. Sest nagu ma ei saa siiani aru sellest.. Võid mulle loll öelda, ma olengi ju -.-'

"Miks sa seda kõrbenud saia sööd üldse?" päris Kevs õrnalt muiates, ise ei söönud ta tavalist võileibagi hea meelega, mis siis veel kõrbenust rääkida. Esiteks ei söönud poiss üldse saia, äärmisel juhul vahepeal harva leiba. Tavaliselt kahe saia vahel olevast materialist oleks ta meeleldi söönud vaid vorsti, kuigi ka see oli vähese lihasisaldusega.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 4:48 pm

OT : Aga nagu.. Mis see tähendab appi? Maisaa aruu, sama raske kui vene keel -.-'

"Ma lihtsalt mõtlesin, et kõrbenud saia pole vist väga hea süüa. Aga noh kui tahad siis lase käia," lausus Xan ning tõmbas jalad krõnksu toetades pea ning käed neile. "Miks mu trelle üldse siin enam pole?" küsis ta siis kiirelt märgates lõpuks trellide kadumist.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 4:59 pm

OT : Jaa.. Huvitav miks ema mulle seda kaikaga pähe peab taguma lol. Aga nii.. Miks ta sellest puust nagu on vms ja miks tal see lohesüdame keel vms sees on? Umbe mõte? Appi mdea.. Kust sellised idud tulevad...

Mees vaatas imestunult kuidas sai põlema süttis:"Tore viis koristamiseks." Tagasi trellijutu juurde tulnud naeratas ta laialt:"Oo milline ime! Järelikult on mul nüüd võimalus ära joosta."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:08 pm

OT : Mdea, ma vehiks niisama mingisuguse plastikust junniga.. Trololol. Aga noh, that's freaky me. Aga tänud siis, ma kasutan seda. Kui ma nime ükskord välja mõeldud jõuan..

Xannu noogutas nõustuvalt, tolmuimeja siin vist väga käepärane polnud. Viimase neiu lause peale manas ta näole nii kurja muige kui suutis:"Ja kust sina tead? Äkki hakkan just praegu jooksma."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:17 pm

Jah, tõesti, poiss poleks siit abita ilmselgelt välja jõudnud ka kõige parema tahtmise juures. Ta näolt kadus nii muie kui kõik muu ning asendus neutraalse näoilmega, mis ei näidanud mitte mingit huvi millessegi. "Jah, tulesse müüriksid sa mu küll kohe ja väljapääsu ma siit ka ei leiaks, aga konarlikkustest ma saaks siiski üle. Kui sa ei mäleta siis ma oskan lennata, mis on väga kasulik oskus tegelikutl."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:30 pm

"Järelikult pean ma su pantvangi võtma," jõudis Xan järeldusele ja ta näole ilmus samasugune deemonlik ning õel muie nagu enne.

OT : Lol, mul ei tule see.. Rollika email vms kohale ju. Nii äge Very Happy Aga eks ma oota siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitimeKolm Okt 05, 2011 5:37 pm

OT : Appi, jeeee! Mul mingi happydance jälle, jeeee. Mm mdea, äkki tuli aadressisse kirjaviga, mdeaa. Lalal, ma ootan jee. Issand miks ma mingi imelik olen..

"Siis ma arvatavasti piinaks sind jah. Kuigi ma ei tahaks sulle haiget teha..Mh, sinu otsus," puterdas mees kokku ning viskas pilgu väljapääsule sellest niiöelda ruumist. Mõne hetke pärast lisas ta veel vaikselt juurde:"Ja mul pole hetkel soovi siit lahkuda ka."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 6 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: