FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 14 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorTeade
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 5:43 pm

Jah, imelik, aga imelikum oli vist ikkagi see, kui eba harmooniliselt tüdruku nägu otsustas veel punasemaks värvuda, ning neiu ise samas naeratas ning Xan'i vastu kallistas. Midagi öelda ei osanud eks ole. Selle keelega oli selline kehv lugu, et ta oli selle vist alla neelanud.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:03 pm

OT: Meil siin väike tormikene võinii, nett läheb ära ja arvuti käib kinni jms. Naiss.

Xander ka lihtsalt seisis seal ja kallistas Natalid, eks ole. Ei julgenud ka tema midagi öelda ega midagi teha. Nagu ta oleks üldse mingi väga julge tüüp olnud, nüüd oli selle julgusega vist väga kitsas käes.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:07 pm

OT: Sellest väiksest tormist oli mingi aeg raadios ka vist juttu.

Ja ega Nat parem polnud, eks ole. Tüdruk oli omadega täiesti plindris. Neid oli ainult korra varem kellekist sisse võetud olnud, ja see oli 12 aastaselt, ning poiss kes talle meeldis, suri suht kiirelt maha. Oli venelasest narkar, mis teha. Niisiis ei jäänud midagi peale kallistamise üle teha. Noh, ikka parem kui mitte midagi. Olgem ikka optimistlikud.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:16 pm

OT: Kas ma paistan inimesena kes raadiot kuulab? Very Happy Ma ei ole tegelikult aknast välja ka vaadanud, ma sain siis teada kui nett juksima hakkas.

"See, et noh.. Hkhm noh, et.. Ah kuradile kah," alustas mees siis lõpuks juttu, kuid see katse ebaõnnestus täielikult. No jah, igatahes varsti ta juba suudles Natalit. Ju oli ta siis oma viimased julguse raasud kokku kogunud.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:20 pm

OT: Ei paista, lihtsalt mul tuli meelde, et raadios räägiti ka sellest, ma ise raadiot ka eriti ei kuula Very Happy Ninasel polnud lihtsalt midagi muud teha, kui kududa ja raadiot kuulata Very Happy
Hah normaalne Very Happy

Mehe ebaõnnestunud juttu peale Natali muigas. Tegelt ega ta ise paremaga lagedale poleks tulnud. Kui Xander teda suudles, siis suudles Natali otseloomulikult vastu asetades oma käed ümber Kevini kaelale, et teda õrnalt lähemale tõmmata. Automaatika, mis teha.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:37 pm

OT: Eks ole Very Happy Ma suutsin vahepeal oma veebibrauserit ja kasutajat ka muuta, täitsa naiss mdea... Mu mozilla kujundus on äge.. Miks see nii teemasse on..

Xan asetas oma käed neiu piha ümber ja suudles edasi. Sansa oli hea suudleja, eks ole.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:40 pm

OT: Jah, eks ole, jo Razz Ma tegin ka vist seda, kui ma nüüd aru sain, mida sa tegid ;D

Ja Xan oli parem, eks ole. Nii tore oli seal lihtsalt seista ja musitada. Imelik et igav ei hakkanud. Nii tore oli ju mehele lähemale liibuda ja teda edasi suudelda.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:48 pm

OT: Jo jah kuule Very Happy Hah. Ma kolisin chromest mozillasse, sest millegi pärast ma suutsin chrome suht.. See on fucked up nüüd eks. Peaks uninstallima ja siis uuesti tõmbama vist.

Muidugi oli tore seal nii musitada onju, tore tegevus siiski. Oleks vist imelikum, kui sellise tegevuse juures igav hakkaks. Vähemalt Xandri olukorras küll, ise suudleb tüdrukuga kellesse ta nii vähese aja jooksul juba armuda oli suutnud ja siis hakkab igav. Jah, seda nüüd küll ei juhtu.

OT: Yuki kommentaarid selle teema kohta on head lol..
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:51 pm

OT: *mida iganes nägu* Ma ei saanud eriti täpselt aru mis sa räägid siin. aga vahet pole, selle smaili võin ikka panna Very Happy jo.

Jah muidugi, ja külm ka ei hakkanud, eks ole. Niiet seda muret ka polnud. Suudeldes veel mõne hetke meest võttis Natali lõpuks selle asja, mida nimetatakse vist tahte jõuks (?) - kuigi see oli ta tahte vastu - kokku ning tõmbus Xan'ist eemale. Ainult nii palju, et rääkida saaks. "Läheks äkki lossi?" pakkus Sansa.

Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 6:58 pm

OT: Ma tunnen ennast nagu arvutitehnik vms kes räägib salajast arvutitehnikute keelt 8D Okei misiganes.

Nagu sellises olukorras saaks väga külm hakata onju. "Peaks vist minema jah," vastas Kevs õnnelikult naeratades, kuigi samas nagu väga ei tahaks minna ka, eks... Aga jah, lossi peab kunagi ju tagasi ka minema.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 10:30 pm

Xander noogutas ning naeratas laialt:"Sa oled niimoodi klammerdudes nii naljakas ja samas nii õudselt nunnu ka." Nunnu pool oli vist hetkel siiski domineeriv..

OT: Aga mul on igatahes perfektne timing noh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 10:39 pm

"Muidugi tore," sõnas mees ja ei suutnud siiani seda veidi totakat naeratust näost pühkida, aga hetkel pole vist nagu väga vaja ka. Ta surus Sansa põsele musi ning lausus õrnalt noogutades:"See teine idee tundub vägagi ahvatlev, aga selleks peame me vist siiski esimese kallal tööd tegema. Lähme."

OT: Teist korda elus kui ma täpne olen, like a boss.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 10:47 pm

Muidugi märkas ka Xan, et kool juba paistab. Imetore, eks ole. Ta tõi kuuldavale vaikse kergendusohke naeratades siiani oma totakat naeratust:"Vähemalt oleme me kohe kohal."

OT: Like a boss. Cool
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 10:55 pm

"Kas sa lased nüüd minust lahti või siis sa tuled sülle ja siis me lendame. Kuigi see tine variant võib ohtlikuks osutuda, sest sa viid mu mõtted kenasti mujale," arutles mees jõge vaadates, nüüd oli tal vähemalt õigustatud põhjus miks ta seda jõge vihkab.

OT: Sulle jäi mu jo külge? Naissõ Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:03 pm

Xan noogutas üpris kurvalt, ju siis peab lahti laskma. Olgu see siis väheseks ajaks või mitte, kurb ikka. "Ma pole kindel kuidas muud moodi sa üle saaks," sõnas ta Natali pärast juba jälle naeratades, oli ikka päris raske mitte naeratada, eks ole.

OT: Hah, äge Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:13 pm

Olles noogutanud tõusis mees õhku ja maandus siis juba varsti teises kaldas. Tundus et ei pea ka väga kaua ootama kuni Natali järgi jõuab.

OT: Jo jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:21 pm

Ja juba olidki nad jälle koos, tore muidugi. "Tere ise kah," vastas Xan säravalt naeratades, nagu ta oleks viimati midagi peale naeratamise teinud, eks ole. Aga no ega naeratamine on ainult tore, eriti kui sulle vavastu ka naeratatakse.

OT: Ma laulaks seda praegu kõva häälega, aga ma ajaks vanemad üles vist ._.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:26 pm

"Muidugi," pomises mees ning hakkas siis jälle liikuma. Muidugi oli vaja kiirelt lossi saada, eks ole.

OT: Muidugi, ma võtan ema ka kampa ja siis isale pistan pudeli ka kätte ja siis koos laulame siin Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:33 pm

Jaa, uks oli lähedal. Väga tore muidugi, aga no oleks võinud ju veel lähemal olla. Samas oli neiu klammerdumine ka väga tore, polnud midagi kurta. Nagu ta üldse üritaks kunagi Sansast eemale saada eks ole.

OT: Jumala äge, võtaks venna ka kampa Very Happy Naabrinaised ka ja kõik, naissõ. Jo.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:42 pm

Lõpuks olid nad siis kohal. "Ja kuhu nüüd?" päris mees Natalilt, endal tal polnud õrna aimugi, eks ole. Ja teda ausalt väga ei huvitanud ka, peaasi et ta selle armsa neiuga kes hetkel ta käe külge klammerdus koos oli.

OT: Tule Very Happy
Täitsa äge kala kuule, magavad kuskil pargis pingi peal ja söövad metsas. Juua saab purskkaevust ja nii.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:51 pm

"Sul toakaaslast pole? Kuigi sellest probleemist saaks vist lahti..." Jah, muidugi saaks. Tõstaks ukse taha ja paneks ukse lukku, lükkaks kapi ka ette veel onju.

OT: Tule Räpinasse ja siis karju siin "MEEELIKAA!!" nagu mul üks klassivend otsustas teha >.< Ja siis tungis koju sisse ka veel.. Kohutav. ._.
Eriti normaalsed oleksid jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeEsm Dets 26, 2011 11:59 pm

Jah muidugi, kapis oleks tal päris tore olla ju. "Lähme siis," ütles mees ning hakkas magammistubade poole liikuma, kuigi sinna jõudes läheb tal nagu natukene abi vaja. Üldiselt ta siiski ei tea kõiki kooli õpilaste tubade numbreid.

OT: Kuule proovi jah Very Happy Ma ei saa, mul on vaja Gmarketist riideid osta ja Koreast siia transportimine on kallis :c Mhm, haarsh. Vend maksab kinni mul nah. Problem solved Very Happy
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeTeis Dets 27, 2011 12:06 am

"Kui keegi prooviks sulle uut toakaaslast sokutada ei julgeks ta vist sissegi tulla, mis?" päris Xan naerdes, täitsa veenev uks ju. Xani enda uks oli täiesti tavaline tühi uks, nagu keegi tahaks sinna üldse sisse tungida, eks ole.

OT: Nagu mu vanemad oleksid, eks ole Very Happy
Kuule ma pärast lugesin sealt jah. Ja kuna ma olen nii laisk siis ma ei viitsinud ära muuta :c
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeTeis Dets 27, 2011 12:16 am

"Esimesel korral? Mis pärast juhtub siis?" päris mees muiates, tegelikult kujutas ta seda päris hästi ette. Tore ettekujutus, eks ole. Nüüd vaatas ta toas ringi, kena, tõesti kena. Ja ta ei kavatsenud seda endale ka hoida:"Ilus tuba."

OT: Armastamine lennuki tualetis on keelatud, jo.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitimeTeis Dets 27, 2011 12:27 am

Xan turtsus naerda, tal oli au olla sellise jumaliku olevuse poolt soositud, tore. "Palun." Jah, väga viisakas indeed. Sansa küsimuse peale vaatas ta toas unistavalt ringi:"Noh, tulime juttu ajama ja kurje plaane pidama. Tead küll, me peame maailma vallutama ja muud säärast." Ja see jutt käis küll nüüd väga kokku sellega, mida ta peale seda tegi. Nimelt tõmbas ta Natali endale lähemalt ning sosistas talle kõrva:"Või siis tulime me siia midagi sellist tegema.." Peale seda lauset suudlest ta neidist.

OT: Mingi see Eesti Muusika Auhinnad vms. Need soomlased, Sunrise Avenue vms: "Me pole veel nii purjus kui soomlased tavaliselt. *blahblah* Armastamine lennuki tualetis on keelatud."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 14 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: