FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 10 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AutorTeade
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:43 pm

Sansa noogutas kergelt. Mingit 'jah'i ta küll poetama ei kavatsenud hakkata. Järgmine tükk liha kukub äkki suust välja. Ja ongi hinnaline kraam raiskus. Natali sõi siiski päris kiiresti. Toetades ennast jälle seljaga vastu seina püüdis neiu oma sõrmi rasvast puhtaks lakkuda. Mõttetu üritus, rasv ei tulnud maha.

OT: Ma tõusen ka tavaliselt selle pärast kusjuures, aga siis enam voodisse tagasi ei lähe..
Eriti loogiline jutt Very Happy
Aga kes teema teeb?
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:47 pm

"Yah, sa ei saa seda nii maha," naeris mees Natalija ebaõnnestunud katse üle,"Mul peaks siin kuskil vist salvrätt olema oota." Ta pistis käe püksitaskusse ning tõmbas välja paki salvrätte:"Tahad?"

OT: Nagu mina läheks, eks ole. Ma kannatan lihtsalt viimase piirini ja hädaldan terve see aeg et ma tahan vetsu ja siis jooksen Very Happy
Düüd, ma olengi loogiline ju.. Nii, kas see oleks väga ebaviisakas kui ma tulen jälle sama vabandusega, et ma ei oska? :c
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:51 pm

"Jah." lausus Natalija kui Xander pakki salvasid taskust välja võttis. Suht võimatu oli jah neid näppe puhtaks saada, ja riiete peale ka nagu pühkida ei tahtnud väga.

OT: Hah Very Happy Mdea, ma nagu suht kohe jooksen.
Ju see siis on vabandatav. Ma vaatan, mõtlen siis midagi välja (:
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 11:54 pm

Kevin ulatas tüdrukule paki, ilmselgelt ei oleks teine muidu oma käsi puhtaks saanud. Ta jäi jällegi lihtsalt Sansat vahtima, kommionu ju ikkagi. Aga no jah, kui talle juba selline hüüdnimi on antud tuleb see vist välja ka teenida.

OT: I'm so lazy ._.
Sa oled niii tore inimene, tead? :3
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:03 am

Kommionu võiks nüüd pakki kommi ka kuskilt välja võluda eks ole. Midagi head soolase peale. Natalija sikkutas esijalgu välja ühe salhva, seejärel teise, ja peagi oli tal neid käes kolm. Igatahes sai käed puhtaks. Hea seegi. Ülejäänud pakki andis ta Xan'ile tagasi. Kasutatud salhvrätkuid pani neid muidugi põlema. Enda järelt peab ju koristama ikka.

OT: Nüüd tean (:
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:08 am

Aga kommi Xannul just hetkel polnud, kuigi kommid olid ühed asjad mida tal peaaegu kunagi polnud, ta ju ei söönud neid. Ta võttis paki tagasi enda kätte ning toppis taskusse tagasi, ehk läheb kunagi veel vaja. Ja nüüd vahtis ta jällegi põlevaid salvrätte, vähemalt oli see parem kui enne pimedusse vaatamine.

OT: Kui tore c:
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:10 am

"Ja nüüd võiks jälle magada." pomises Nat kergelt haigutades. Mis seal koopas ikka muud teha oli?
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:13 am

"Aga maga siis?" pakkus mees välja ning tõusis ise püsti,"Näed võta madrats, ma lähen istun maha või midagi. Kõnnin ringi ja eksin ära näiteks."
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:19 am

"Mkm. Istu tagasi, ma mahun siia siis ka magama." lausus Natali üpris kiirustades. Ei-ei. Maha ta küll Xan'il istuda ei saanud lubada, ja ära eksida ka sammuti mitte.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:22 am

No kui muud midagi üle ei jäänud istus Kevs tagasi:"Kondiväänaja muretseb mu pärast jälle?" Okei jah, ta noris jälle..
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:25 am

"Sa oled mu vang. Kui maha istud, siis olen ma vangi väärkohelnud, ja kui ära eksid, siis ei leia ma sind üles." selgidas Natali. Jah väga usutav.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:31 am

"Ma juba lootsin," torises mees teeseldus solvumisega, mis ei tundunud ausalt üldse realistlik. "Okei maga, ma ei sega enam, head und," sõnas ta uuesti säravalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:33 am

"Looda edasi." soovitas Natalija. Jah, lootus sureb viimasena, eks ole? "Käsu peale on raske magada." pomises Nat ennast pikali visates.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:35 am

"Tulen võtan kaissu ja teen head ööd musi äkki?" päris mees pilkavalt ning naeris, no mis teha kui see nii naljakas tundus ja teise kiusamisele oli liialt raske vastu panna.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 7:34 am

Natali naeris kergelt. "Pole vaja, ma juba magan." lausus ta siis, ning pani silmad kinni, teeseldes hetkeks norskamist, kuid loobus sellest siistki.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 9:44 am

Xan turtsatas naerda ja soovis Natalile uuesti head und. Nüüd peaks siis tulema see kõige igavam osa, istumine ja tüdruku ärkamise ootamine. Kuskil ära käia ta ka ei saanud, sest väljapääsu ta ei teadnud. Aga noh, mis tal siin ikka nii väga peale igavuse viga oli.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 11:43 am

"Ma ei saa niimoodi magada, kui sa üleval oled." teatas Natali lõpuks peale paariminutulist silmad kinni lebamist, ja ajas ennast uuesti istuli.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 12:02 pm

"Kardad mind või midagi?" naeris mees jällegi, no tõsiselt, une pealt tal nüüd ka kavas kedagi rünnata polnud.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:28 pm

Sansa turtsatas kergelt. Miks ta peaks Xan'i kartma? "Ei, lihtsalt kahtlane on magada, kui keegi teine on üleval, ja ilmselt igavusse sureb." lausus Natali.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:38 pm

"Aga kui ma annan vabatahtlikult oma elu selle eest,e t sa magada saaksid? Või noh pool elu või midagi, sest ma ei usu, et igavusse kohe päris ära sureb," naeris mees lõbusalt. No issand jumal küll, oli antud luba magada ja Natali ikkagi tõrkus, päris hea põhjus oli ka.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:40 pm

Natali naeris selle juttu peale. No eriti loogiline, eks ole. "Ma ei taha magada." lausus neid siis otsustavalt. Polnud vaja.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:44 pm

Mee vaatas Sansat kulm kortsus ning sõnas siis muiates:"Just enne tahtsid ju? Päris muutlikud tuju või mis."
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:46 pm

"Enam ei taha." lausus Natali otsustavalt. Oli jah muutlik tuju, mis teha. Tegelikult oli igav. Kohe väga igav.
Tagasi üles Go down
Jang Seunghyun
Mode
Mode
Jang Seunghyun


Postituste arv : 1604
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mõtetelugemine, viiendaelemenditaltsutamine ja kehamutatsioon mustad inglitiivad.

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:51 pm

"Nii aga mis me teeme siis nüüd, kui sa enam magada ei taha?" päris mees naeratades.
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitimeReede Dets 23, 2011 2:58 pm

"Ma ei tea. Mida sa teha tahad?" küsis Natali. Tal polnud ühtegi ideed.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 10 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: