FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 4 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 5:23 pm

Xannu kulm tõmbus tõsiselt kortsu:"Seda on eriti hästi näha." Millegi pärast ei suutnud ta lihtsalt selliseid esemeid usaldada, aga noh, peale proovimise tal muud võimalust ju polnud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 5:30 pm

"Ja sa kavatsed s e l l e s lennata?" päris poiss imestunult, kauss oli veel hullem kui ta ette oli osanud kujutada. Vähemalt talle tundus nii. "Ma kukun siit ju alla või midagi, või kui me peaks niiöelda avarii tegema siis ma ei tea.. Sellega lendame?" alustas ta jällegi virisemist.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 5:46 pm

Kergelt pead raputades ning mõttes kaussi hukka mõttes vastas Xan küsimusele:"Jah, õnneks ma oskan lennata. Aga kui ma ei oskaks ei roniks ma siia elu sees peale." Lõpuks jõudnud järeldusele, et ta on liiga palju virisenud hakkas mees naerma. See äkiline naeruhoog tundus kõrvalt üpris koomiline, aga teda see ei huvitanud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 5:53 pm

"Oh issand," pomises Kevin kui kauss kõrgemale hakkas tõusma,"Ma loodan, et mu matustele vähemalt paar inimestki tuleb." Viimane oli lihtsalt puhtast šokist, mille tekitas lendamine kausis. "Sa lendad muidu kogu aeg nii ringi?" päris ta veidi kõvemalt Sansa käest.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 6:02 pm

Tundnud, et kauss veelgi kõrgemale tõusis vajus mehe süda juba peaaegu saapasäärde. Vastuseks pomises ta:"Ma kasutasin seda väljendina siiski, ma pole kunagi jumalasse uskunud." Lendamine ise teda ei hirmutanud, seda tegi kauss. Polnud just kõige mugavam lennata tulest kausil koos sind kinni hoidva valepolitseinikuga. "Jah, ennustaja," sõnas Xan ja tundis nüüd juba, kuidas kauss maanduma hakkas. Viimasele lausele i osanud ta midagi vastata.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeKolm Sept 28, 2011 6:11 pm

"Nii, kuhu nüüd?" küsis mees nüüd juba päris rõõmsalt, maal tundis ta end siiski turvalisemalt kui kuskil kausis, see kauss häiris teda kogu aeg.

OT : Ööd ^^
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeNelj Sept 29, 2011 11:42 am

"No tõesti," sõnas Xan sügavalt ohates, nähes tüdrukut veest jällegi eemale astumas tundis ta suurt kergendust ja ohkas jällegi, seekord kergendusest. Juurikaid ja kände märgates hõljus ta veidi kõrgemale, nii oli juurikatest kergem üle saada. Siiski jäid mõned kõrgemad tee peale ette, millest ta lihtsalt üle pidi astuma.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeNelj Sept 29, 2011 5:40 pm

Kevs turtsus tüdruku taga hõljudes naerda, komistamine tundus koomilisena."Sul raske ei ole nii?" päris ta muiates, vihjates korduvatele komistamistele ja peaaegu kukkumistele. Küngast märkanud jätkas ta uue küsimusega:"Kuhu edasi?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeNelj Sept 29, 2011 5:52 pm

Naerdes tüdruku järeleandmatuse üle viskas ta pilgu augule"Aha, niiet see on siis salakoobas? Salaagendid on ka ikka, eks?," küsis ta muiates, koobas tundus tõesti mingi salaagentide salapaigana. Jätkas oma küsimusterahet päris ta jällegi:"Kust sa tead seda kohta üldse?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeNelj Sept 29, 2011 6:57 pm

Xander noogutas nõustumise märgiks esimese lause peale, teise peale hakkas ta vaikselt jällegi naerma,"No jah, vabandust. Eks ma jätan meelde." Kulm kortsus vaatas mees auku, ei tundunud just kõige parem koht kust sisse hüpata. Aga noh, peaasi, et ta läbi jõe kõmpima ei pidanud. "Hoidku jumal sind selle eest, et seal mingisugust maaalust allikat pole," pomises ta vaikselt ning hüppas auku.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 10:32 am

Kuulmata mida Natali järgi hõikas maandus ta maha ja seda mitte kuigi pehmelt. "Siin," pomises ta vastuseks ja ajas end maast torisedes püsti. Hõõrudes oma valulikku puusa torises ta jällegi edasi, seekord pimeduse üle, mis sest et tulepall valgust andis.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 3:43 pm

"Siin,"kordas ta end jällegi ja lähenes tüdrukule selja tagant. Õrnalt tolle õlga toginud jätkas ta oma puusa hõõrumist.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 4:40 pm

Mees sõnas silmi pööritades,"Ei, ma niisama nalja viluks hõõrun oma puusa." Ta vaatas uudishimulikult ringi roovides midagigi pimedusest eraldada. Kui see katse just väga edukalt ei läinud päris ta jällegi:"Nii, ja mis me siin koopas teeme?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 4:51 pm

Xan noogutas:"Õigus jah." Ta sirutas käes ette ja sõnas:"Aga ära väga vääna jälle, ma ei jookse minema või midagi." Esmaabikohvrit ei pidanud mees küll üldse mitte vajalikuks, ega ta puus nii valus ka ei olnud."Mu puusal on kõik korras, veidi valutab ainult. Mingisugust eluohtlikut vigastust ei tohiks olla,"lausus ta teavitamaks ka Sansat.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 5:19 pm

Kevin hakkas lihtsalt kuulekalt edasi astuma,"Päris tore koht. Vähemalt ei tule igasugu hullud segama." Kuigi ega see pimedus talle just väga meeldivana ei tundnud, aga Sansat ei paistnud see põrmugi häirivat. Aga neid oli ju nagunii tuletaltsutaja ja sai iga kell valgustuseks tuld luua.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 5:28 pm

"Mh, peale sinu," muigas Xander kergelt,"Sa ei saa iseennast segada ju. Või noh, saad küll aga see annaks juba hullumaja mõõdu välja."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 5:42 pm

Kevin nõustus naerdes:"Hea idee, siis ma saaks sind kinni hoida. Väike vaheldus vangiks olemisele." Tundes õrnalt Sansa kaldumist küsis ta huvitatult:"Pöörame?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 5:49 pm

Mees noogutas jällegi:"Muidugi, see on kõige tähtsam." Ka Xan pöördus teise tunnelisse, lootes, et nad varsti kohal on jätkas ta jälle küsimusega:"Oleme varsti kohal?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 5:57 pm

"Jah, siis saab su käed kenasti kinni siduda, et sa kallale ei tuleks," lausus poiss vaikselt naerdes. Tegelikult ei uskunud ta, et Natali peaks lihtsalt heas peast talle kallale tulema ning mingisugust soovi hullumaja asutada tal nagunii polnud. Kuuldes et nad varsti päral peaks olema tundis Xan järsku suurt ootusärevust, mis muutus varsti imestuseks. "Nii suur ja lai ja avar koht,"pomises ta imestunult.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 6:10 pm

"Mul pole esimene puuski purustatud," märkis Xan kerge muigega,"Ja mis sa mu pusa purustamisest ikka saaks. Mu invaliidsus sulle vist mingit kasu ei tooks." Just tekkinud kongi vaadates turtsus ta hetkeks naerda,"Milline modernne kong, soojustus on trellidesse paigutatud."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 6:19 pm

"Toredad kujundid sul,"pomises mees vaikselt ning astus kongi uksele lähemale, vastates ka järgmisele lausele,"Kongid on ikka vastikud." Olles pilgu kongi visanud teatas ta:"Sinu omas pole voodit ka. Mis ma pean põrandal magama?" Tõrkumata astus ta uksest sisse, nagunii pidi ta sinna ju kunagi minema.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 8:15 pm

"Sorry, ma olen üldiselt pimekana," torises Kevs ning hüppas madratsile,"Aga noh, tänks mees siis." Ennast mugavasse asendisse seadnud vastas ta noogutades ning õrnalt muiates:"Üldiselt küll jah. Sa oled nii hoolitsev, tänud."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 8:28 pm

"Üldiselt olen ma jah hästi armastas," teatas mees võib-olla veidi liigagi ülbelt. Vastuseks teise lause peale sõnas ta irvitades:"Kuidas soovid, mina mõtlesin küll väljendina aga noh jah." Viimase lause peale sõnas ta vaid:"Võtangi."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 8:39 pm

Xander irvitas jällegi:"Jah, seda ma tean. Mulle on seda korduvalt meelde tuletatud." Ta vaatas korraks Sansa poole, kes end kausis kerra tõmbas ning lausus seejärel:"Pätt teeb ka siis." Mees pööras end kõhuli ning proovis uinuda.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitimeLaup Okt 01, 2011 8:47 pm

Kevin mõmises midagi ebamäärast uniselt vastuseks ning ei pannud hüplevat valgustki ruumis tähele. Väsinud ning unine nagu ta oli rändas ta varsti juba unemaal.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 4 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: