FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 16 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 5:35 pm

Xan kehitas õlgu:"Arvatavasti. Ja nagu ma kavatseks tegelikult ka siin iga õhtu su kappi korrastamas käia, eks ole." Muidugi viitsiks, kapi korrastamine on ülimalt põnev tegevus ju.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 5:43 pm

Igatahes sai Xander nüüd kõik riided kappi pandud ja lükkas kapi ukse kinni. "Mida me nüüd teeme?" päris ta muiates.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 5:59 pm

Xan kehitas õlgu, pole ka ideid eks ole. "Lähme sööme?" pakkus ta välja.

OT: See teema kisub päris pikaks juba. Ja mu postitused päris lühikeseks >.<
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 6:04 pm

Kevin vaatas koheselt randme peale, aga seal polnud muidugi kella. "Ei tea, mu kell on kuskil seal," sõnas ta umbes oma toa suunas näidates. Väga täpne vastus, eks ole.

OT: Vist jah.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 6:48 pm

OT: Ma kaon kogu aeg ära, ebastabiilne inimene Very Happy

Xan noogutas:"Lähme." Olles toast väljunud juhatas ta neiu koridoris edasi kuni uue koridori hargnemispunktini kust nad pöörasid paremale, sealt kolmas uks vasakul oligi mehe tuba. Uks oli täiesti tavaline, mitte midagi polnud sinna peale kirjutatud ega midagi. Polnud tarvidust siiski. Ta avas võtmega ukse ning astus sisse samamoodi täiesti tavalisse tuppa, nagu tal oleks viitsimist seda värvida, eks ole.

OT: Mm jaa, kunst.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 7:02 pm

OT: See Nanny on täielik tüütus. Aish..

Kevin pani võtme ajutiselt ukse kõrval asuvale kingade jaoks mõeldud kapile. Okei, see oli vist ainuke asi mille ta ise oli kaasa vedanud, sest ta tõsiselt ei sallinud kui jalatsid igal pool laiali olid. Seejärel avas ta kapi vasakpoolse ukse ning vaatas kõige alumist riiulit, millelt võis leida kolm paari käekellasid ja muud träni, kuid see oli taga pool ja mitte nii nähtaval.. Mees võttis musta värvi kella ning pani selle käe peale. "Kui sa nüüd viitsid oodata siis ma võtaks kapsuni ka," sõnas ta naeratades ning avas nüüd kapi parempoolse ukse. Sealt keskmiselt riiulilt suutis ta koheselt välja tõmmata musta ja valge triibulise kapsuni mille kohe selga tõmbas.

OT: On jah ._.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 1:20 pm

Xan kehitas õlgu, liiga korras ka mitte eks ole."Kuna ma olen nii eraklik inimene pole mul peale koristamise ja öösel ringi hulkumise teha," sõnas ta muiates, nii see oli ju. Koristamine oli tore tegevus eks ole, leidis riided üles vähemalt.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 1:33 pm

Mees viskas pilgu kellale ning teatas siis, et kell on pool kaks. Täitsa normaalne aeg kui arvestada seda, et Xanil läks dušši all käimiseks ja oma soengu tegemiseks vähemalt tund aega ja nad ärkasid ju niigi hilja. Mine tea mis kell nad öösel veel lossi olid jõudnud, eks ole.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 1:43 pm

OT: Ma pean nüüd jälle ära kaduma ._.

Kevin noogutas ja haaras kapilt võtme. Ta avas ukse, lasi Sansal enne väljuda ja pani siis ukse kenasti lukku ka. Olles võtme taskusse toppinud võttis ta neiu käest kinni."Tohib ikka?"päris ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 6:56 pm

OT: Ma kadusin sõbranna poole filmiõhtule ja jõudsin alles nüüd tagasi, eks ole -.-'

Xan võttis veidi hoogu maha, ega nii kiire ka hetkel polnud. "Kavatsed jälle klammerduda?"päris ta muiates,"Armas."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 7:04 pm

OT: Ei lastud enne tulema no..

Ka Xan naeratas siiani. Kui keegi teda hetkel näeks ei saaks vist enam öelda, et ta täielik erak on.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 10:13 pm

OT: Pohmakas 2 oli ja siis seal vahepeal olid ülisuured pausid mida sisustasime tatitake välja ajamisega toast. Trügisid sisse ja siis Jann hüppas selle projektori vms ette ja hakkas tantsima ja mängis supermani.

"Mis ma olen sulle tõesti nii kallis juba?" päris mees muiates,"Pigista veidi kõvemini ja siis äkki paar veresoont lõhkeb ka." Aga no see oli siiski armas, eks ole. Tore kui keegi hoolib.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 10:32 pm

OT: Peaksid jah, äge on. Põhiliselt omasid ära siiski minu badass jäljendused filmist, eks. Eriti ego noh.. Olid ja normaalsed, mingi see Iiris vist tuli sisse oma joonistustega:"Tsau mul igav, vaadake mis ma kirjutan." Ja siis kirjutas suurelt, et Erena on loll ja siis me saime parimateks sõpradeks. Minu ülipõnev elu, eks ole.

Liiga kõvasti ei ole vist just kõige kergem pigistada, aga igatahes oli nii mugavam küll. Xandri niigi suur naeratus venis veel suuremaks, või vähemalt püüdis."Sina mulle ka, kui sa juhuslikult ei peaks teadma veel," sõnas ta seda ülisuurt ja ülitotakat naeratust näolt kaotamata.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 10:52 pm

OT: Eks ole jah Very Happy

Natalil oli kena naeratus muidugi, tore kui seda näidatakse ju. Mõni noorem läks siit arvatavasti kulm kortsus mööda jah, aga nagu see huvitaks kedagi, eks ole. "Tore," teatas mees vastuseks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 11:07 pm

OT: Chuck Norris. Trololol.

Mhm, tore jutuajamine. Vaikus oli veel toredam, eks ole. Xan viskas pilgu maha ja avastas siis, et ta ketsid olid kenasti mustaks saanud, see on ka väga tore muidugi. Aga mingit jututeemat see nüüd küll ei andnud niiet tuli järelikult vaikuses edasi kõndida ja loota kiiresti kohalejõudmisele.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 11:21 pm

OT: Facebook on ohtlik, igasugused asjad jäävad külge. ._.

Nüüd peaks suhteliselt kiiresti minema jah, tore. Päästab sellest veidi piinlikust vaikusest äkki.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 11:38 pm

OT: Kõige vastus on Chuck Norris. Mõne lemmikjäätis on ka Chuck Norris juba noh.

Xan kehitas õlgu, polnud ideid ju."On sul mingeid erisoove selle koha pealt?" päris ta Natalilt.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeNelj Dets 29, 2011 11:52 pm

OT: Mhm, head ööd ka siis eks ole. Ma lähen kukun voodisse kokku või midagi. Eriti sisukas postitus tuleb nüüd.

"Söömise ajal on piisavalt aega mõelda," arvas Xan.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 4:49 pm

Eks nad kõndisid seal vaikuses edasi siis, eks ole. Vähemalt jõudis lõpuks söökla uks lõpuks lähemale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 16 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: