FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Nottaeme jakkuman nae momi ~

Go down 
AutorTeade
Yoona Mangjeol

Yoona Mangjeol


Postituste arv : 108
Join date : 30/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Terveneja, animaag, loomadega rääkimine

Nottaeme jakkuman nae momi ~ Empty
PostitaminePealkiri: Nottaeme jakkuman nae momi ~   Nottaeme jakkuman nae momi ~ I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 3:06 pm

Nottaeme jakkuman nae momi ~ Tumblr_lqwcfkwaLx1qkxuneo1_500

Tere. Annyeong. Mina olen Yoona. Fight nighti õpilane, blogi pidaja, üksik korealane. Elan Daegus koos oma ema, isa ja terroriseeriva õega. Pigem poolõega. Ma ei suuda uskuda, et ma olin kunagi tema ori. Ah, nvm. Igastahes käin siis FN-is mis on poole parem kui koduõppele jäämine või see totakas tavainimestekool. Närvid. Mina ise pean ennast suhteliselt friigiks tava inimeste seas, sest mul on erilised võimed millest ma ei räägi täpsemalt. Ma tunnen ennast hipina, et mul on võime loomadega rääkida. Peale selle on mul veel paar jõudu. Olen täiest 4ever alone. Sõpru eriti ei ole. Naaber, lasteaiast üks ja hästi lahe sugulane. For real, ta on täiega lahe.
Veel endast - mul on mingi pillide oskus. Klaver ja viiul sobivad hästi. Pean ennast ka heaks tantsiaks ja lauljaks. Unistan saada kpopi gruppi kunagi saada. JA TEATE KUTID! VARSTI ON UUS AASTA!
Saite minust rohkem teada ja tunda, kallid lugejad (kui teid on..). Nae changnyeo jagbyeol insa !


current mood ~ Cool cool, yo
current music ~ miss A - Breathe

17:03, 금요일, 30.12.11
Tagasi üles Go down
 
Nottaeme jakkuman nae momi ~
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: Tegelased :: Blogid :: Yoona Mangjeol-
Hüppa: