FN ja NM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FN ja NM

Fight Night and Night Memo Schools.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Segane lugu
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Apr 03, 2012 10:28 am

» Võimed
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:15 pm

» Chris Lighter
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Rassid
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Chris Lighter Teis Märts 20, 2012 1:12 pm

» Siis, kui väljas on pime
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Zack Shakespeare Teis Märts 13, 2012 5:23 pm

» Wednesday suhted
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Wednesday Shakespeare Laup Märts 03, 2012 6:27 pm

» Hyu suhted.
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Laup Märts 03, 2012 6:19 pm

» Mida kuulad?
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Yoona Mangjeol Nelj Jan 05, 2012 2:32 pm

» Mkm. Ma ei petta siin Xan'i, ärge arvake minust nii halvasti
Auk - Page 8 I_icon_minitimeby Jang Seunghyun Esm Jan 02, 2012 8:02 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil Reede Juun 05, 2020 6:50 pm
Elu ja surm
Põrgu väravais
TondiLoss
Saatuse poolt hüljatud
Hogwarts
Hogwarts
Wevaxs


 

 Auk

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorTeade
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 6:25 pm

Kevs lõpetas naermise, see oli tõsiselt imelik ja noh kurk hakkas ka tõesti juba kuivama... "Okei, ma annan alla. Ühesõnaga kui ma augus istuks siis ma teeks väikseid pause ja naeraks siis üksi edasi," sõnas ta ning tõmbas sügavalt hinge. Liiga palju naermine pole nüüd küll kasulik.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeTeis Dets 20, 2011 7:57 pm

Mees raputas pead ning mõmises jällegi midagi ebamäärast, arvatavasti midagi 'naah' või 'mkm' sarnast. Kui ta kuulis, et juua pakutakse ei olnut tal mingit soovi ära küll öelda. Olgem ausad, kurk kuivas. "Võib kah," vastas ta küsimusele.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 7:28 am

"Sa liiga noor pole alkoholi kätte saamiseks?" päris mees kulm kortsus ning muigas veidi, ta haaras ise siidri,"Mina igaljuhul joomiseks küll pole." No mis teha kui oli tuju hetkel juua..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 12:23 pm

"Peaaegu? Sa oled 17, mh?" arutles mees, kuigi Sansa polnudki temast ju palju noorem. Ja kui oleks olnud siis see poleks Xani arvatavasti häirinud ka, vähemasti oli tore seltskond ja tüdruk kannatas tema ka välja. "No näed tubli, ei joo nagu mina varajasel.. võib-olla mitte nii varajasel tunnil alkot," sõnas ta muiates, sest tal polnud ju tegelikult siiani aimugi mis kell võiks olla.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 12:35 pm

Kevin naeratas ja teatas siis:"Aga vot nüüd just joon." Jonnakas ja põikpäine nagu ta oli ei juhtunud just tihti, et ta kellegi käskusid täidaks. Aga no see hetkene jonnakus oli rohkem tüdruku kiusamiseks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 1:42 pm

OT : Okei. Ma jätan selle aasta jõulupeo ise vahele, mingi mõttetu jama nagunii. Very Happy

Xander naeris laginal:"See mu eesmärk ongi. Ma olen ju kiuslik ja paha inimene." Jah, see oli ju osaliselt tõsi. "Kakskümmend," vastas ta neiu küsitud küsimusele,"Aga käitun ikka nagu väike kiuslik poisike, vähemalt osa ajast."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 1:55 pm

OT: Eks ole jah Very Happy

"Sa arvad siiani seda?" naeris Xan uuesti, enamuste inimeste arvamus oli siiski vastupidine. "Muidugi tunnistan ja ma oskan teisiti ka käituda," teatas ta tõsiselt ning otsustas nüüd nii normaalselt kui suudab käituda, kuigi see ei kesta arvatavasti kaua. Ta võttis lonksu oma siidrist ja vahtis tühja pilguga koopas ringi, võib-olla tundub see veidi normaalsem..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 2:05 pm

OT: Tark laps nagu näha Very Happy

Xander vaid noogutas vastuseks,"Aah, praegu ringi hüpata ja naerda oleks palju lõbusam." Okei, see näitas nüüd tõesti kui tõsine ta olla võib. Siiski säilitas ta oma niiöelda tõsist väljanägemist ja vahtis siiani ringi.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 3:54 pm

OT: Mul käivad ka mingi hood peal kus ma asjadega räägin Very Happy Ja väga tihti juhtub seda kui ma lampi iseendaga rääkima hakkan niiet jah Very Happy

Kevin muigas."Muretsed minu pärast? Kui armas," sõnas ta naeratades, kuigi see naeratus võis tunduda veidi pilkav ei olnud lause just väga teise norimiseks mõeldud. Okei, kui siis vaid natukene. Armas see ju oli, või mis? Ja tõsiasi, et mees tõesti just väga palju madratsist kaugemale ei näinud ei teinud ka tõsist mängimist just palju lõbusamaks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 5:54 pm

OT: Ma pole kindel, aga ma arvan et ma võisi nsellel hetkel kogemata ta hinge oma valdusesse võtta ja siis seal tema asemel rääkida. Jo.

"Leidsid ka hea inimene kelle pärast muretseda, kuigi see on siiani armas," teatas Xan kergelt naeratades. Ja ta mõtles seda kõike täie tõsidusega. Pealegi, kes see ikka peale Natali nüüd tema pärast muretseks, niiet see tegi asja ainult armsamaks.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:02 pm

OT: Need eks oled kõlavad nagu Maie mingi selles Maie ja Valduri vägitegu vms saates. Päriselt, ta ütles ka kogu aeg Very Happy

Kevin naeris, no kõige parema muidugi jah. "Sul on päris veider maitse järelikult," teatas ta muiates, no tõesti, Xander? Okei, madal enesehinnang.. "Mis sulle ei meeldi kui ma seda armsaks pean?" päris ta naerdes, no aga see oli ju armas..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:15 pm

OT: Ütles, ütles Very Happy Haha, mu "muusikaharidusega"(lol mu üldklaver on 4- ju) sobib päris hästi kokku.

No jah, vähemalt Sansa tunnistas oma imelikku maitset. "Tundus küll et ei meeldi," torises Kevs kuid ta näolt ei kadunud siiski muie, see jutuajamine kiskus kuidagi naljakaks.

OT: Miks mulle tundub, et siin toimub mingi umbe sebimine, peamiselt Xani poolt... Jap.. Awkward..
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:25 pm

Xander muigas, kui ei mõelnud siis ei mõelnud,"Ja mida sa mõtlesid siis?" Eriti mitte uudishimulik nagu ta oli pidi ta seda lihtsalt küsima, kuigi jah, polnud vist just kõige viisakam.

OT: Nevermind Very Happy
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:31 pm

Kevin naeris selle väga loogilise lause pärast ning sõnas:"Okei, väga armas siis." See tundus igati teemasse minevat igatahes, kõik oli ju nii armas.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:41 pm

"Mis me jätkame seda kaua veel?" päris mees naerdes, kaua sa seda vestlus armsa ümber ikka keerutad,"Räägiks millestki muust?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:46 pm

Midagi välja pakkuda Xan küll ei osanud niisiis oli aeg tema täiesti suvaliseks mõttelennuks, mille tulemuseks oli täiesti suvaline teema. "Sulle muusika meeldib? Millist muusikat sa kuulad?" Üks lihtsamatest teemades, no ei tulnud midagi muud pähe ju.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 6:57 pm

"Sa võid nüüd naerda kui tahad, aga ma kuulan klassikalist muusikat enamasti," sõnas mees muiates. Polnud ju põhjust varjata? Mitte just kõigile ei meeldi uuemad poplood, mis teise päid hullutavad.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeKolm Dets 21, 2011 7:01 pm

OT: No jaah, tsau siis..

Xan kehitas õlgu:"Enamus ei kuula sellist muusikat siiski ja mõtlevad kõige all siiski uuemaid lugusid." Väiksed arusaamatused mis temaga ikka ja jälle juhtusid hakkasid vist jälle ründama.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 12:41 pm

OT: Mul on siiani suhtelist hommik jah.. Very Happy A dvj rahva meelitamise vastu pole mul midagi, kuigi ma ei tea isegi mis wattpad on. Jah, ma olen tark. Ja teise idee kohta seda et ma käin nagunii kõigile pinda niiet jah., aga võib ka ju Very Happy

"Sellest olen ma aru saanud juba jah, sa oled kuidagi erilisem. Sulle ei meeldi seelikud ja kleidid, sa kuulad igasugust muusikat.. Jah, ma pole enne kedagi sellist kohanudki kui aus olla,"muigas mees õrnalt. No aga see oli ju tõsi?
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 1:02 pm

OT: Ma nüüd hoolitsen selle eest, et see ei saaks läbi. Ma olen päriselt ka nii õel, mdea.. Ee mdea kuhu teeme, otsusta ise? Ja mul on ausalt täielikult suva keda ma mängin ning õde ja venda me ei saaks mängida, sest ma tulen korealasega platsi jälle Very Happy

"Jaah, seda küll, kõik on ju omamoodi," kordas mees teise sõnu ja jäi kuidagi mõtlikuks. Üks nendest harvadest hetkedest, kus ta tõesti midagi mõtlen ka. "Mm.. Must!" teatas ta vastuseks Sansa küsimusele,"Ja sinul?"
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 4:14 pm

OT: Hoolitsengi. Okei teeme siia, ma olen poiss siis. Cool Ja kusjuures ma isegi tean wattpadi, ei tundnud ära lihtsalt. Me vanad sõbrad jo, oks ei tegelt ma lugesin Marise juttu sealt.

"Eks ole? Mõnus salapärane värv ja mehine ka, eks?" Okei jah, see oli vägagi imelik lause, aga no eks Xan oli ju ennegi väga teemasse lausetega lagedale tulnud. Neiu vastuse peale muigas ta veidi ning alustas kohe edasi uurimist:"Tumedaid värve on nii palju ju. Täpsemalt?" Mingit vajadust seda teada ju tegelikult polnud, aga ega vaikuses istuda ka just väga palju parem polnud.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:11 pm

OT: Samast vast ikka? Okei tead kui raske on sobivas vanuses poisist pilte leida? mingi 2-3 aastaseid leiab ainult ja siis ma leidsin ühe 11-aastase, aga see nägi välja nagu 5 so jäi ära. Mis sa arvad kui ma mingi 15-aastase võtaks ja siis ütleks, et ta on 11? Okei, keegi ei jääks seda uskuma :c

"Arvangi," pomises mees muiates, no aga arvas ju.. "Tuletaltsutajale meeldivad külmad toonid? Sulle peaks just mingisugused punased ja kollased meeldima ju? Okei, sa oled eriline kuju nagu ma juba enne mainisin." Xander naeratas ning mõtles, et ta imelik loogika ei pea vahel ikka üldse mitte paika.
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:19 pm

OT: Hakkavad tohtima siis ühesõnaga Very Happy Ee ma ei tea, ma olen nii otsustusvõimetu lihtsalt, kui sa ei tea veel..

"Oled ju?" naeris nüüd ka Kevin, rohkem küll selle pärast, et Natali millegi sellise üle naeris aga no jah. "Minu imeliku loogika järgi nagu peaks olema," alustas ta nüüd kõva häälega arutlemist,"No kui sa taltsutad tuld siis enamjaolt sulle meeldib tuli. Ja kui sulle meeldib tuli peaks sulle tule värvid ka meeldima.. Või vähemalt midagi sellist soojemat tooni."
Tagasi üles Go down
Kevin Alexander Lee
Mode
Mode
Kevin Alexander Lee


Postituste arv : 443
Join date : 22/09/2011

Tegelase leht
Sugu: Mees
Võimed: Mustmaag, kujumuutja, piinaja, suudab lennata.

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:30 pm

OT: Okei, ma otsin Kwangminist pilte nüüd.. Ta ei näe üldse päti moodi välja.. Äkki võtan Minwoo hoopis, vajalik info.

Xander naeratas säravalt:"Olen ma öelnud, et ma ei tunnista end eriliseks kujuks? Ma olen üpriski eriliselt hull." Ja seda ta ju oli ka, just paljud 20-aastased ei jookse ringi ja ei naera nagu poisikesed. Nad ei kiusa ka endast noroemaid tüdrukuid nagu see eriline hull kuju siin. "Just ütlesid, et külmad ju," vaidles Kevs algul vastu ignoreerides enne seda olnud lauset,"Järelikult meeldivad sulle siis mõlemad, ma ei saa muuta seda mis sulle meeldib ju."
Tagasi üles Go down
Wednesday Shakespeare
Admin
Admin
Wednesday Shakespeare


Postituste arv : 943
Join date : 22/12/2011

Tegelase leht
Sugu: Naine
Võimed: Koopia

Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitimeNelj Dets 22, 2011 5:35 pm

OT: Sa võid arvata, et ma ei saa pigem üldse aru, millest sa räägid Very Happy

"Ei ole." lausus Natali. Polnudki ju. "Hull sa nüüd küll ei ole." lausus ta siis kulmu kortsutades. Mkm, ei olnud. Sansa rapputas lihtsalt kergelt pead. Xander oli nii võimatu. "Leppi lihtsalt, et mulle meeldivad külmad toonid." lausus ta siis. Mis sest teemast ikka leierdada? "Nii.." lausus naine siis püüdes uut küsimust välja mõelda. Emm.. Nagu mõtteid polnud, mida küsida.

OT: Ja ma ei tea mis mulle seda perekonna nime välja mõeldes sisse läks, eks ole. ;D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Auk - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Auk   Auk - Page 8 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Auk
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 16Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
FN ja NM :: NIGHT MEMOS :: Kooliõu :: Auk-
Hüppa: